Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Akupunktura - akupresura

Autor Akupunktura - akupresura
Aya
Milí přátelé,

napadla mě otázka,která je částečně i odpovědí.Máte-li někdo zkušenosti,klidně se s námi podělte.Vím,že jsem potkala pár lidí,ať žen či mužů,kterým velmi pomohla zvláště akupunktura,stará,osvědčená ,tisíciletá,východní metoda...Navíc bez chemie,kde se dá zvládnout za pomocí ,,zázračných jehliček " řada nemocí,s nimiž si neumí klasická medicina poradit.Není to šarlatánství,jde o to,že člověk nesmí mít obavy z malého vpichu a hlavně najít kvalitního lékaře.Bohužel každý milimetr může mít i své mínus,je-li mimo cílené místo...V případě kvality je úspěch velmi rychlý...:-
Něco podobného je i akupresura,což,jak čtu,tady provádíte v trošku jiné podobě,zvl. muži...Tady jde o tlak na určitá,konkrétní místa...Osobně bych věřila akupunktuře...Jenže jsme u otázky?
Jak vybírat,abychom našli člověka-odborníka a ne šarlatána?Což se může lehce stát,jak jsem pročítala ost. témata...Zdraví vás všechnyAya.
Pigi
Aya
To je právě ono Ayo,najít někoho solidního komu se můžeme svěřit a kdo nenapáchá víc škody než užitku.Ráda bych akupunkturu zkusila,strach z jehel nemám,ale.....bohužel nikoho kdo by toto prováděl a nebyl sta kilometrů daleko neznám.
Taky by mě zajímaly vaše zkušenosti,ať už kladné nebo záporné.
Aya
PIGI

Možná zkusím ,vysondovat" i cenu,tady v Praze vím o dr.,dokonce o 2 a jeden je přímo Čínan ,má několik universit...Hlavně je i cena důležitá!Aya.
P.S.Už při 1.sezení či setkání naštěstí poznám,zda má cenu dál pokračovat...U mě ho ,,vychytáme" snadno...Mám přece změny v organismu a je-li tak dobrý,musí poznat,že nemám ledvinu...Aya.
Pigi
Aya
Já jsem hrozně důvěřivá a lehce se nechám oblbnout,tak se radši do ničeho nepouštím.
Budu čekat jestli něco zjistíš.
baldish
Aya
někdy je chybějící ledvina i výhoda
Aya
Baldish

No,já zatím žádnou nenašla!!!Jedině,že když bych byla marod nebo havárie,apod.,tak to budu mít rychleji ,,za sebou..."...Snad...To jsem na to přišla,když jsem šla ,,druhou" ledvinu darovat...Prý nemám co...To mě vytočili a jednou,díky sonografii,měli doktoři pravdu...Aya.
baldish
už jsi se bez ledviny narodila, že na to museli přijít? tak aspoň máš hlas jako zvon
Aya
Baldish

Doufám,že ano...Prý lidem praskají bubínky a okna i skleničky...,což je fakt...Třeba budeš mít možnost i slyšet....Aya.
P.S.Alespon máš dobrý smysl pro humor,jinak by to bylo na blázinec...
baldish
pro poslech praskajících sklenic chodím do hospody. A děkuju. Existuje na těle nějaký bod, který si mám tlačit aby stimuloval růst vlasů?
Aya
Baldish

Předevčírem jsem se dívala na lékařské str. o akupunktuře.Má skutečně výborné výsledky,přiznávají i lékaři.Chce to 10-12 návštěv...Bodů je více,ale nevím,jak bych Ti je přiblížila na www.Aya.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Akupunktura - akupresura

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019