Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Belohair 5% vysazení

Autor Belohair 5% vysazení
Tom96
Doktorka mi poradila belohair 5%. používám ho asi 1,5 měsíce bez výsledku. Zhoršila se mi pokožka-svědí a dělají se mi lupy. Můžu ho přestat používat? Slyšel jsem,že po se padání ještě zhorší. Díky
tom305
Tom96
1.5 měsíce je hodně brzo na nějaký výsledky, možná ti ještě nezačal za takovou dobu ani pořádně působit. Trvá minimálně 3-4 měsíce (většinou ale spíš přes půl roku nebo i déle), než začneš pozorovat nějaký růst (jestli se vůbec nějaký dostaví). Používáš ho 2x denně? Jestli jo, zkusil bych snížit dávku na 1x denně (což by mělo být dostačující dávkování). Musí se ale aplikovat vždy jen na zdravou, nezarudlou pokožku bez lupů - jestli jsi nějaký lupy měl už předtím, tak by ses měl nejdříve zbavit těch lupů, minoxidil by ti to mohl spíše celé zhoršit vzhledem k jeho složení (nepíšeš, jestli ti ten belohair poradila normální obvodní doktorka nebo jestli jsi byl přímo u dermatoložky).
Případné zhoršené padání po vysazení minoxidilu je individuální a nelze se úplně řídit podle toho, že jsi někde zaslechl nebo se dočetl, že někomu po vysazení začli hodně padat, tak tobě začnou taky (i když to ale většinou tak bohužel bývá, že po vysazení začnou u někoho zvýšeně padat).
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Belohair 5% vysazení

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020