Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy

Autor Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy
Evelynka
Děkuji za odpověď. V rodině právě nikdo nějak řídké vlasy neměl a alopecii už vůbec ne. Pokud je to hormonálního původu, dá se s tím něco dělat? To pálení je strašné a já už mám chuť ze zoufalství tlouct hlavou o zeď. Pomáhá vám na to něco?
Majkha
Evelynka
jsem tu nová a rozhodla jsem se napsat svůj problém, třeba mi někdo poradí nebo bude mít podobnou zkušenost. Už zhruba 14 dní mě pálí pokožka hlavy. Nikdo z lékařů zatím nezjistil proč. Přiznám se, že se léčím na deprese a tak to svedli na nervy. Objednala jsem se na kožní, tak uvidím, jak pořídím tam. Mytí vlasů je pro mě utrpení a česání taky. Každý dotek na hlavě bolí a pálí. Někdy jako oheň a jindy jako divné ledové proudění. Mám trochu lupy a občas cítím, že je pokožka hlavy úplně vysušená. V lékárně mi poradili šampon od Uriage. Moc nepomáhá. Někdy mám pocit, že mi někdo rve kořínky vlasů. Je mi 43 let a mám polodlouhé vlasy, ale nad ofinou mi začínají dost řídnout. Prosvítá tam kůže. Zvýšené padání jsem ale zatím nezaregistrovala. Nevím si rady. Vůbec netuším, co to pálení způsobilo. Děkuji za jakoukoliv radu.


Vypadá to, že je to přemnožená candida albicans, čemuž by napovídaly i ty deprese. Kandidóza se přesně takto chová, pálí pokožka, dělají se lupy a psychika je depresivní. Určitě by pomohla protiplísňová dieta a transplantace střevní mikroflóry. Upozorňuji, že v ČR nikdo neumí na candidu udělat diagnozu, v zahraničí se dělají testy na hladinu kyseliny vinné z moči a tím se přesně stanoví, jako moc je kandida rozšířená.
aneli123
Evelynka,mě se to objevilo cca před rokem,nejhorší to bylo v noci ,nebo když se hlava trochu zapotila.Pomohla mi masáž hlavy,také se snažím odbourat cukr,beru methionin,chystám se na jogínský proplach střeva atd Nevím co mi nakonec pomohlo,ale je to lepší i když ta citlivost pokožky tam je stále
Evelynka
Tak jsem byla na kožním a tam nic nenašli a ještě na mě koukali jako na blázna. Nechala jsem si udělat odběry i hormony a vše v pořádku až na štítnou žlázu. TSH je zvýšený, tak musím běhat po doktorech. Hlava pálí furt a občas až bolí. Vlasy ale nepadají. Mám pocit, že se z toho zblázním.
<< . 1 . 2 . 3 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bolí mě vlasy resp. kůže hlavy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018