Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Diaminopyrimidine Oxide v Beard Doping od Angry Beards + Dermaroller

Autor Diaminopyrimidine Oxide v Beard Doping od Angry Beards + Dermaroller
Troll
Ahoj, máte někdo zkušenosti či povědomí o této látce?
Je obsažena v českém výrobku na podporu vousů Beard Doping od Angry Beards. Dočíst se lze, že je podobný jako minoxidil (v čem je ale rozdíl?). Navíc celý Doping je hodně na bázi dalších přírodních doplňků a olejů, které mají stimulovat folikuly vousů, ale někde se píše, že i vlasů.

Jen pro úplnost uvádím, že končím po 10 měsících s užíváním Belohair 5 % 1x denně, vypadávání vlasů se v nejlepším případě zastavilo, ale nové nenarostly. Nyní tedy zvažuji změnu v kombinaci s Dermarollerem. Délku vlasů, byť řidších, mám cca 2-3 cm. Jakou délku jehliček byste doporučili v kombinaci s přípravkem? Zvažuji 0,5 mm.

Díky
aneli123
Troll, zajímavý odkaz, zakoupím.Ne tedy na vousy,ale na vlasy,jen mám obavy,aby to nebylo příliš mastné. Nevyčetla jsem složení,co tam všechno je,obsahuje to i minoxid?
Petr1989
No, ja bych tady byl pomerne skeptický. Jediny 2 schválený lecivy latky proti androgenni alopecii jsou, pokud se nepletu, stale minoxidil a finasterid. Je sice spousta ruznych vodicek, ktery by mohly pomoci, ale dle recenzi v zasade nepomahaji. Tudiz tak nejak neverim, ze zrovna tohle by byl nejaky zazrak, ktery by v obecne rovine pomahal. Max se muze najit nekdo, jehoz vlasum urcita latka chybi natolik, ze mu padaji, pricemz dany pripravek mu ji doda, ale to bude spis vyjimka z pravidla, zaroven v teto rovine by byly pravdepodobne lepší cileny vitaminy nez dany pripravek. Na druhou srranu bych se samozrejme rad pletl a zjistil, ze pripravek pomahat Vam i mne... 🙂

Dale v nedaleke budoucnosti bychom se mohli snad dockat 3. leku, nazev tusim breezula, no a spise v daleke budoucnosti 4. vychazejiciho z nejakeho leku na osteoporozu (nazev tusim cyklosporin). I tady je vsak podle meho nazoru treba brat v potaz, ze dokud neni lek schvaleny s til, ze urcite ucinky ma, muze se stat cokoliv.
aneli123
Nebylo by špatné použít cyklosporinové kapky a aplikovat je na vlasy.Za pokus by to stálo, ovšem kde je vzít 😁😁
Troll
Web mě nějak nepouští dát sem link, ale kompletní složení je na stránkách výrobce v sekci blog. Na stránce produktu jsou pak diskuze a recenze.

Podle mě to mastné bude. Což možná bude problém i pro mě, ale uvidím. Zvolil jsem spíš kvůli celkovým sympatiím a že to není jenom minoxidil v alkoholu, ale je tam prostě i spousta výživy. Účinná látka dle slov výrobce a odkazů na netu funguje na velmi podobném principu jako minox. Výrobci jsou Češi, mají mraky recenzí a doteď jsem si s nimi dost mailoval a v komunikaci jsou velmi ochotní. Tohle všechno je pro mě důvod to zkusit.
aneli123
Troll taky jsem koukala na recenze,ale myslím, že jsou to jen jejich,jsou až moc optimistické. Každopádně počkám jak ti to zabere Dávej sem prosím poznatky.Kdyby to měly být jen vitamíny za 400,tak bude možná lepší si koupit za 50 kopřivovou vodu na vlasy😄😄😄
Petr1989
Taky si myslim, ze ty recenze nebudou minimalne pro ucely nas plesatecijich relevantni. Pokud by se nekomu opravdu podarilo vytvorit pripravek alespon obdobne ucinny jako minoxidil, aniz by v tom obsazen byl, pripadne ho v tom pripravku bylo obsazeno jen mensi množství, a zaroven se jednalo o pripravek v zasade na bazi prirodnich latek, byla by to dost velka udalost pro plesatejici na celym světě.... Vyrobce by se snazil ziskat pravni ochranu pro pripravek na úrovni nove objeveneho leku, ne to prodavat v ramci relativne levneho, resp. nikterak zvlast predrazeneho, kosmetickeho pripravku, a to jeste cileneho na vousy. Na ty to koneckoncu nejake ucinky mit muze, ty androgenni alopecie nepostihuje, ale ve vztahu k vlasum bych od toho necekal asi nic.
Troll
Určitě si nemyslím, že je to lepší, spíš jiné. Účinná látka se připodobňuje k minoxidilu, takže to beru jen jako malou změnu po dlouhém užívání Belohairu obohacenou navíc o výživu a za stejné prachy. Víc bych v tom nehledal. Alopecie sice vousy nepostihuje, zároveň ale minoxidil (stejně jako účinná látka v tomhle sajrajtu) může stimulovat růst vousů i vlasů.

Jinak už to mám doma, je to krémová konzistence, mastné to trochu je, přes hustší/delší vlasy tím pádem asi na prd. Na kratších to tak vidět nejde.
aneli123
Díky Troll za informaci.To by na moje vlasy nebyli, mám je právě hustší a delší.A co ten cyklosporin jak jsem tady psala?
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Diaminopyrimidine Oxide v Beard Doping od Angry Beards + Dermaroller

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání community script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020