Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Mé padání vlasů-Zkušenosti, výsledky, fotky

Autor Mé padání vlasů-Zkušenosti, výsledky, fotky
Edam
gatsby
mě přijde, že to vypadá oproti dřívějšku o dost líp, a co ta story?
Uranulre
Gratuluju. tak tady je o hodně velký zlepšení, ty fotky by měli být pozpátku a bylo by vše normální, ale tady se to zlepšilo o dost! Čemu to podle tebe připisuješ??
gatsby
Díky, určitě se to zlepšilo ale vyhráno zdaleka nemám. Vlasová linie mi dorostla asi o 2 cm a jsem skoro tam kde jsem býval před x lety, ale hustota stále špatná, myslím že na temeni a po stranách se nic nezlepšilo... pouze dorostli vlásky v té přední linii a celkově se zlepšila kvalita.
Uvidíme za čas.
Za poslední 4 měsíce se to vyvíjelo asi takto:1. měsíc mi po nasazení železa přestali padat vlasy ze dne na den. Vlasy byli OK a začali se objevovat nové mini vlásky. Celou dobu jsem držel bezlepkovou dietu, sem tam jsem zobal zinek, mecu ... koncem 1. měsíce sem se vykašlal na všechny diety s tím že mi stačí pouze doplnovat železo, v tu dobu mi začalo nehorázně padat obočí, po přejetí prstem mi vypadlo klidně i 10 chlupů. 2.měsíc mi přestali růst nové vlasy a začali zase pozvolna padat. Prořídlé obočí začelo znovu dorůstat... Začeljsem znovu držet bezlepkovou dietu, vyřadil jsem z jídelníčku cukr a mléko, plus další potraviny na které špatně reaguju (ořechy, semena, brambory, kuřecí, jablka, hrušky, rajčata, smažená jídla, ostrá jídla a konzervovaná jídla), dělám si cibulové zábaly, mažu si hlavu kokosovým olejem, téměř nekouřím, kafe si dám max. jedno denně a opiju se max. jednou týdně Dopřávám si pravidelný spánek a celkově žiju zdravěji. Od té doby se vlasy jen lepší, denně jich sice vypadne tak 100 ale oproti dřívějšku je to super. Jo a celou dobu používám neocapil obden do levého koutu.

Uranulre: Myslím že nejvíc udělala úprava jídelníčku, nejde jen o vlasy, celkově se cítím líp. Zmizeli mi všechny vyrážky, atopický ekzém, spravili se mi nechty a vlastně všechny problémy které jsem měl. Pak taky hodě dělá zdravá vlasová pokožka. Vždycky když se objeví náznak svědění tak si udělám cibulový zábal (odštavním 3 cibule, štávou si namočím vlasy, hlavu zabalím do igelitky a uvážu si turban. Po třech hodinách si umeju vlasy šamponem na atopickou pokožku, po uschnutí si hlavu namažu panenským kokosovým olejem a jdu spát. Další den mám supr vlasy a tak 14 dní pokoj od svědění) Myslím že musím dodržovat vše, jak povolím tak se to rychle objeví, hlavně na těch nových malých vlasech kterých je pak plné umyvadlo.
wesc
Gatsby ješte zkus regenerovat pokožku Indulonou ,,,,na pokžku mi to pomohlo takže i na vlasy sou kvalitnější .
Joffrey
Můj režim:

1. Penester 0,5 mg jsem bral před rokem celý rok zpětně, žádné výrazné změny, vlasy padaly ve stejném množství. Pak jsem jel skoro pul roku vrbovku místo penesteru. Kromě nulového libida se mi vlasy zhoršovaly stále. Z toho důvodu jsem zase přešel na 0.5 mg penesteru a skončil jsem teď před týdnem zhruba. Erekce dosáhnu, ale musím se hodně snažit. Už mi, jak se říká, nehučí v kládě jako za mlada, nejsem schopen po jedné akci a malé pauze ho zase nahodit. Četl jsem výsledky studie, kde DHT je označováno jako hlavní příčina správně erekce a nikoliv pouze T. jediná výhoda, že jsem byl pořád vyrýsovaný a to jsem skoro vůbec necvičil a podle krevních výsledků jsem měl docela nadprůměrné T, tzn anabolický efekt byl zvýšený.

2. Acylpirin - tableta 500mg každý den, někdy 1/2 tablety. Už jako mladší jsem si všiml, že když jsem byl nemocný a bral jsem acylpirin, tak mi najednou po dobu nemoci přestaly skoro padat vlasy. Až nedávno jsem četl články v souvislosti s prostaglandinovou teorií, že acetylsalicylová kyselina inhibuje tvorbu prostaglandinů, včetně toho D2. Údajně by aspirin na vlasy neměl mít žádný vliv, když inhibuje tvorbu i jiných, pro vlasy příznivějších prostaglandinů. Beru ho od května a musím říct, že teprve po tom, co jsem jej zařadil do režimu jsem začal pozorovat zlepšení. Penesterem jsem snižoval DHT a acylpirinem pg d2, který slouží něco jako transporter DHT na receptory u folikulu a spouští tak zánětlivou reakci a reakci imun. systému. Acetylsalicilová kys. je tak protizánětlivá složka.

3. 2x500ml japonského zeleného čaje denně - protizánětlivé, antioxidant, údajně zvyšuje SHBG a snižuje aromatázu

4. 2x1000mg tuku z ryb - protizánětlivé

5. 2x 375 mg hořčíku s B6- před půlrokem jsem si dělal krevní testy, Mg jsem měl u dolní hranice a Ca u horní, tzn. nerovnováha mezi těmito dvěma prvky--vede ke kalcifikaci tkání, což je považováno za jednu z příčin padání vlasů. Taky jsem tím omezil mikrozáchvěvy ve svalech, které jsem míval.

6. Zinek 3x15 mg denně - blokace aromatázy.

7. každý den zelenina/ovoce, omezení rafinovaných cukrů, jinak se moc v jídle neomezuji - hamburgery a hranolky atd.

8. nizoral šampon 2x týdně + head and shoulders (actizinc) 2 x týdně

9. krikland 5% ráno a večer 0.5 ml na přední vlasovou línii

Pozorovatelné výsledky: zahuštění tenkými ne moc pigmentovanými vlásky po použití kirklandu v koutech a u přední línie. Výrazně se omezil výpadek vlasů, cca o 70 procent. Před tím jsem si vytřepával z hlavy poměrně dost vlasů, teď se dají počítat max do 20ti. Jsem si ale docela jistý, že hlavní příčinou je rybí tuk, acylpyrin a Mg, protože tyhle 3 věci jsem před tím půlrokem nepoužíval a vlasy padaly stejně. Za nějaký čas uvidím jestli tím, že jsem vynechal penester, se výpadek zase zvýší a nebo jej nemusím užívat, jelikož acylpirinem jsem z kaskády procesů, které spouští zánětlivou reakci odboural jednu součást, bez které k reakci nemůže dojít. Tudíž bych tak mohl mít v těle normální hladinu DHT, aniž by mi reagovalo s receptory ve skalpu.

Níže přikládám foto s datem. Bohužel na nové fotce mám delší vlasy, načesané do zadu a jsou ještě trošku mokré. Dále osvětlení není stejné.


květen 2013
květen 2013
listopad 2013
listopad 2013
tomoni
Skvele ani sa mi nechce verit ze na druhej fotke je ten isty clovek... a ak ano tak blahozelam
nechcemmatkuty
Gratulujem neskutočný výsledok !!!
tajemstwi
Jofrey acylpirin ???ty ten liek beres kazdy den??rezim fajn,vysledky taktiez,forum taketo vysledky "potrebuje" ale taketo rezimy,podla mna nie su na dlhsi cas,telo musis poskodit..
vukotic
Ja som na acylpyrin alergicky..tecie mi z neho krv z nosa..
Inac, nebude to skor tym, ze penester a minoxidil zaucinkovali po dlhsom case a rovnaky vysledok by bol aj pri vynechani tych ostatnych doplnkov?
Iba sa pytam
vukotic
Jo a samozrejme, gratulujem, to zatiahnutie kutov je az neuveritelne. Super vysledok!
Joffrey
1. Fotky opticky zkreslují. Na první mám více skloněnou hlavu a svítí mi intenzivnější denní světlo pod jiným úhlem na 2cm sestřih. Na druhé je méně světla, hlavu mám více vzpřímenou, vlasy dlouhé 10 cm a trošku mokré. Jako zlepšení tam je rozhodně, ale ne tak užasné jaké se jeví na fotkách. Je to účesem. Musel bych to ostříhat zase na 2cm a to se mi nechce momentálně.

2. Ano beru acylpyrin 500mg každý den už od května, někdy pul a jen minimálně jsem vynechal den. Beru ho po jídle, a před a po piju sklenku teplé vody, což by mělo výrazně snížit riziko vedlejších účinku na žaludek atd. Když se říznu, srážlivost mám dobrou.

3. Na přední línii se určitěpodepsal kirkland spolu s penesterem, nicméně já pozoruji zmenšený výpadek po celém vršku hlavy oproti době kdy jsem bral celý rok penester. Protože já mám MPB v kombinaci s diffuse thinning. Tzn náběh na kouty a kolečko, ale celkově se mi po vrchu hlavy vlasy zjemňují. Také na stranách a zátylku,ale né tak výrazně. Já opravdu doufám, že se to nezhorší po vysazení penesteru, protože tu sračku nechci brát.

Níže link k tomu acylpyrinu a výňatku z jedné studie:
URL
Kačik
Já užívám Reneval Deo...je to sice přípravek na podporu růstu vlasů a proti vypadávání pro ženy, ale za zkoušku určitě nedají nic ani muži, že? já jsem měla strašné problémy s padání vlasů po porodu syna a Reneval mi fakt pomohl...
Edam
Gatsby, nějaké nové zprávy?
Jinak mě napadlo, nemáš náhodou celiakii?
Pat
Ten acylpyrin má logiku. Blokuje syntézu prostagladinů a dle posledních studií PGD2 blokuje růst vlasů. PGE2 ji naopak podporuje - právě Minoxidil funguje na principu podpory PGE2.

Problém acylpyrinu je v tom, že blokuje jak špatný, tal ale i dobrý prostagladin.

Hodně lidí už pár měsíců experimentuje s aplikací Cetirizinu (Zyrtec) obyčejný lék na alergii v množství 10 mg (1 tableta) na 1 ml destilované vody. Prostě rozmíchat 50 tablet v 50 ml destilky v lahvičce od Minoxu a nechat 24 hodin rozpustit, potom přčes něco přefiltrovat, aby se oddělil obal tablet. Cetirizine je 100% rozpustný ve vodě ve vysokém množství. Cetirizine blokuje pouze PGD2.

No, výsledky jsou takové, že prakticky každý hlásí úplné zastavení výpadku a zlepšení kvality existujících vlasů. 360 tablet Cetirizinu koupíte na amazonu za 18 euro... Sám jsem to začal na hlavu teď patlat... Sice se mi to nezdá, jak se to dostává pod kůži jen ve vodním roztoku atd., ale nebudu předbíhat. Pokud to bude fungovat, vymyslím spíš, jak to nacpat do nějakého neškodného šamponu a každý den s tím mýt hlavu a nechat to třeba deset minut na ní.

A s tím Finasteridem... je to opravdu sračka, bral jsem ho 8 let a člověk to pozná hlavně tehdy, když s ním skončí. Viz můj dnešní post na straně 62 Finasterid - výsledky.
Joffrey
Necelé 2 měsíce po vysazení penesteru se mi hodně zvýšil výpadek. Doufám, že to je nějakým hormonálním šokem, nebo sezónní výpadek. Vlasy mám zatím stále stejné. Nechci penester už brát a zkusím udělat všechno pro to, abych ho brát nemusel. Zbytek režimu jinak jedu stále dál. Prakticky jsem úplně odstranil zánětlivost na skalpu. Nebolí mě některá místa hlavy po dotyku, jako kdysi (takový pocit jako když se vám na tom místě má udělat jebák). I na zádech se mi tak už netvoří akné. Acylpirin určitě pomohl. Když už se mi nějaký na zádech objeví, tak ve většině případů se ta zánětlivá reakce jakoby zastaví, jebák se nezanítí (neudělá se hlavička) a celé to pak postupně ustupuje a bledne.

Libido po vysazení hned naběhlo zpátky, erekce také lepší, ale postupem se mi to vrátilo skoro do stavu, ve kterém jsem byl při braní penesteru. Doufám, že nemám trvalé následky a nerozesral sem si to tam dole celé. Jinak přesně to co popisuje Pat. Stačí malá pauza a už to ochabuje, človek se musí snažit ho nahodit zpátky a když ho nahodí, je najednou zase přecitlivěly a rázem musíte brzdit, abyste se neudělal rychle. Už dlouho jsem nezažil ten stav, když "to" dlouho nemáte třeba přes týden, pak se uděláte, počkáte 10 minut a najednou můžete vydržet mnohem déle, a ptáka máte napumpovanýho až vás to trošku bolí a po tom co se uděláte po druhé, trvá tak 5 minut než vám ochabne úplně.

Koupím si maca prášek zase, třeba mě to dá do pořádku. Každopádně obsahuje hodně vápníku, tak zase nevím co s kalcifikací, protože vápníku mám v krvi hodně, teda měl sem před tím, než jsem začal s tím výše popsaným režimem. Možná také nahradím acylpirin cetirizinem. 350 tablet na amazonu za 20 dolarů, akorat je s antihistaminem.

Vím, že vlasy jsou malichernost ve srovnání s jinými problémy, ale neuvěřitelně mě sere, že člověk musí podstupovat tady tu takřka alchymistickou škálů procedur a preparátů a navíc si prakticky zvolit, jestli si zachovat vlasy, ale okleštit se tam dole nebo mít všechno opačně.

Opravdu se divím, že ti co berete fin nepociťujete dole žádné vedlejší účinky (já teda první rok prakticky taky žádné nepociťoval). DHT je prostě příčina erekce, nikoliv T. Kastráti mají erekci, protože si tělo vyrobí oklikou DHT z nějakého prekurzoru, který jsem už zapomněl, právě díky alfa reduktázy. Takže ti co berou fin/dut jsou na tom ještě hůře než kastráti.

Uvidím jak dopadne Pat s tím topikálním čínským antiandrogenem, jaké to bude mít výsledky a vedlejší účinky. Budu mu držet palce.
yoda
Gatsby to akne si mohol mat z biotinu. Ja som to chvilu uzival, kvalita vlasov sa zlepsila, ale to akne co sa mi urobilo bolo katastrofalne. Inak problemy podobne ako ty, vysetrenie criev nic nezistilo.
Okolo usi (za) sa mi zacali asi pred 5 mesiacmi tocit vlasy a su o dost redsie. Ja mam prirodzene kucerave, ale takto som to nikdy nemal.

Inak zeleza som mal aj ja menej, uzivanie fakt pomohlo akoby zo dna na den. Nechcem ale brat doplnky kvoli peceni. Teraz pijem zihlavovy caj, tak uvidim. Skus aj b12. Inak nebol si unaveny?

Ono ak nieco zabera, tak podla mna clovek hned vie. Nie, ze by mal zrazu vlasy, ale nie su take skapate, "zvadnute", asi to poznate. A nezabudajte, ze vlasy rastu neustale, takze aj ak ten 0.1mm narastie pavnejsi, cely vlas sa napriami a podla mna to je poznat ovela skor ako nieco narastie/dorastie.
Jana007
No Gatsby teda super! chválím.
Jak pokračuješ s železem dál - a držíš ještě dietu bez lepku a bez mlíka?
Pokud ano, chci jít do toho taky, ale potřebovalal bych poradit s jídelníčkem - alespoń příklad toho, co sníš za jeden den. Jinak tě můžu ujistit, že vlasů máš tolik, že ostatní musí být zelení závistí. Jen tak dál !
Jana007
Kluci, chci se zeptat, zda když berete ty přípravky jako penester, fin a pod. si necháváte dělat nějaké krevní testy (DHT, prostlaglandin..) ? nebo to šijete jen od oka?

Joffrey - po ukončení penesteru -jak jsi na tom s libidem už OK? můj přítel ho chce zkusit, ale to víte, že máme OBA strach cheche. Jenže je to těžké nějak 100% rozpoznat, protože ve 28 je na to člověk jinak, než byl v 18 že? Chci říci, že když to budete brát např. 2 roky, tak stejně by se to libido asi i trošku zhoršilo než dříve a bez použití jakýchkoliv léků.

Taky mne zaujal ten cetrimizin - jak jste na tom se zkušenostmi?
Nikkee88
Ahoj, jsem ženská, ale také mě občas trápilo, že mé vlasy nejsou dost husté... Nechtěla jsem ale do sebe rvát více chemie (ani té z lékárny, jsem proti tomu trošku vysazena), takže jsem zvolila (jak se u ženské dá čekat) kosmetický přípravek TOPPIK - a nemůžu být spokojenější... Některé ženské utrácí tisíce za prodlužování a zahušťování vlasů, a já to mám za pár stovek [url=www.toppik.cz]www.toppik.cz[/url]
elixir
Jana007

Taky mne zaujal ten cetrimizin - jak jste na tom se zkušenostmi?


nejbezpečnější je minox, ale taky ne bez vedlejšáků.. Zkoušel z vás nekdo Nanogen? To jsou ty růstové faktory, prý šetrnější než minox!
http://www.nanogen-cz.com
janno
Zdravim. chcem zasa zacat s penesterom, pretoze situacia na hlave je zufala. Kedy je najlepsie brat penester? ja ho beriem o 10 doobeda. Oplati sa mi popri tom pit aj caj z vrbovky? Kupil som si aj zeleny caj /green mate/ ale neviem si predstavit vypit 1liter tohoto caju denne. Ma velky obsah kofeinu. Poradte co este pridat? ubrat. vdaka. Este mam objednany kirkland. Vitaminy , zatial len magnezium a b-complex.
aneli123
Ahoj Gatsby,zajímalo by mě jak jsi na tom po 5ti letech.Ozvi se nám 😊
<< . 1 . 2 .
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Mé padání vlasů-Zkušenosti, výsledky, fotky

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019