O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Minox na vousy.

Autor Minox na vousy.
Megamysl
Zdravím, jak je to s tím, když použiju Minoxidil na vousy? Je to stejné, jako u vlasů, že pokud minox na vousech vysadím, zase mi prořídnou? Mám vousy takové puberťácké a rád bych měl husté, černé vousy bez nějakých holých míst. A jak je to s účinností a vousech, po jak dlouhé době můžu pozorovat výsledky? Jestli s tim má někdo zkušenost, prosím, aby se podělil o info. Díky
asdfg
Funguje to urcite aj na bradu, pokial tam mas folikuly, ak nie tak nezavsisi kolko minoxu budes pouzivat nic ti nenarastie, je to genetika ..., ALE pokial tam mas folikulu tak minox je dopomoze rychlejsie premenit sa z velusu na terminalny vlas, ak vysadis minox tak urcite nieco stratis ale nebude to absolutne take drasticke ako pri vlasoch, kedze okrem vlasov kadzemu chlpu DHT prospieva v raste.
Braňo1
Ahojte. Má niekto skúsenosť s minoxom na bradu?Mám ju docela hustú,ale chcel by som aby ešte zhustla. A zaujíma ma , či po vysadení minoxu chlpy opäť prestanú rásť? Na nich nepôsobí aga, čiže by sa mal zaktivovať korienok a mohol by naďalej rásť aj bez boostu z minoxu. Či?Posledná otázka. Minox používate aj bez rukavíc a iba na suché vlasy?
O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Minox na vousy.

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021