Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Minoxidil 2x vs 1x denně

Autor Minoxidil 2x vs 1x denně
BoziVlasy
Čau čau, chci se zeptat, jak moc velký rozdíl účinku bude v aplikaci minoxidilu 2x denně, tj ráno a večer oproti aplikaci pouze večer před spaním? Užívání finu spolu s minoxem je samozřejmostí.
Díky.
aneli123
Užívám 1x denně,někdy i zapomenu,teď zkouším 2x denně,ale to jen proto,že vlasy jsou po něm jako lepší,jinak ani nevím jestli ty výsledky stojí za to.Narostlo mi spoustu malých vlásků ale nijak to nehoustne🙄
Thomas12
Pokud chceš co nejlepší výsledky, tak fin, minox 2x denně a můžeš i dermaroller.
Dermaroller 3x týdně na večer a potom minox. Minox se po dermarolleru lépe vstřebá do pokožky. To je tak jediné, co se dá pro vlasy prozatím udělat. Potom jsou ještě další různé chemické sračky jako RU, topikální fin, ale to aby se potom člověk bál jít s ženou do postele..
Jinak aplikace 1x denně stačí, ale nebude to mít takové účinky, jako 2x denně. Minox účinkuje pár hodin, proto se aplikuje 2x denně, aby účinkoval po celý den. Takže při aplikaci 1x denně bude minoxidil šlapat jen půlku dne. Takže tak.
slančo
Staci si precitat ine vlakno a dozvies sa ze min. ucinkuje este niekolko dni potom co bol aplikovany naposledy ale po hormonalnej stranke nedokaze nic cize tie vlasy male sa ti vytiahnu ale na hrubke neziskas to sa da mozno s niecim inym co posobi z vnutra(momentalne v dnesnej dobe)
a obnova vlasov je prakticky nemozna v priopade alopecie mozno mininalne zlepsenie ano
zameranie je v prvom rade na udrzanie si daneho stavu aby svojvolne nepokracoval
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Minoxidil 2x vs 1x denně

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018