Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

PROVEXIN™ A100HFAutor PROVEXIN™ A100HF
Newman90210
Čaute, na seznamu jsem zahlídl tohle - PROVEXIN™ A100HF. Mají český stránky a pár youtube videí. Samozřejmě si myslím, že je to podvod, ale zas si říkám, kdo by byl v ČR tak debilní, že by takhle okatě podváděl? Nevíte o tom někdo něco?
Ravik
Já jsem byl tak debilní, že si to koupil tak uvidím za ty 3 měsíce jestli budou první výsledky jak prezentují. Použ. teprve týden a 500 Kč za měsíc je skoro nulová investice oproti jiným zázračným přípravkům. Jinak to pěkně voní
Newman90210
Suprr, tak dej určo vědět
Lysohlávek
Ahoj, já si taky myslím myslím že je to podvod,zvlášť když píšou že výsledek je možné pozorovat po 9.měsících....
Dej zprávu třeba po třech měsících jestli to vydržíš
fifejdan
Já už mám hlavu hodně prořídlou, tak nevím jestli vůbec ještě někdy se dočkám bujné štice, už asi ne, ale byl bych rád kdyby se už něco našlo kvůli synovi. Co jsem se díval na stránky provexin.cz na sekci spokojení zákazníci tak po 8 měsících mě nepřišlo že by tam byl nějaký rozdíl a nevím jestli je profesionální srovnávat ostříhanou a neostříhanou hlavu, ale nechci to kritizovat a byl bych rád kdyby to fungovalo. Dejte pak vědět co to vyzkoušíte.
Lysohlávek
RavikTak co funguje to aspoň trochu
Ravik
Zatím teda nic moc nepozoruju
Maty24
Něco nového?
Unyhhox
Zdravím pánové,

nemohli byste mi poradit, proč mi nejde založit nové téma? Při kliknutí na založení, mi najede nová stránka, kde je zobrazeno mé téma, nad ním je něco o tom, že zveřejněné odkazy atd nebudou zveřejněny do doby, dokud nebudu mít alespoň 5 příspěvků z duvodu, aby se zamezilo spamu. Pod textem mého tématu můžu ještě kliknout na Změnit téma .. Omlouvám se, že jsem to napsal do tohoto příspěvku, ale nebyla jiná možnost .. díky za pochopení.

Děkuji za odpověď.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

PROVEXIN™ A100HF

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017


TOPlist