Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Regenera Activa - klinika Mediestetik

Autor Regenera Activa - klinika Mediestetik
Monan
Ahoj,

chci se zeptat, zda jste někdo s diagnozou AGA náhodou nepodstoupil proceduru Regenera Activa na klinice Mediestetik. Cena zákroku rozhodně není zanedbatelná...Na youtube to tak trochu vypadá, jako plazmaterapie (která nefunguje, jak všichni víme), ale v něčem je to přeci jen jiné. Zajímají mne pouze reálné zkušenosti.
Monan
Nikdo nezkoušel?
Tressty
Ahoj Monan, taky by me to zajimalo. Nebo uz jsou tady vsichni tak skepticti, ze ani nic nevyzkousi? Ja jsem byla nekolikrat na PHP, zazrak to neni, ale myslim, ze se vlasy trochu zlepsily. Bohuzel jen na cas a ted naopak velky navrat padani vlasu. Tak jsem se znovu objednala na PHP a mozna zkusim i Regeneru activu. Pokud do toho pujdu, dam info. Na fotky asi nebudu mit odvahu.
aneli123
Tresty,co je to PHP ?
Tressty
Moc se omlouvám, mělo tam být PRP. Měla jsem na mysli plazmaterapii. Třeba tady:
https://www.hairexpert.cz/prp-terapie , ale to asi znáš, předpokládám.
aneli123
Tressty .Nezkoušela jsem to všichni říkají, že je k ničemu.Pomohlo ti to?
Tressty
No, ono se to dá těžko posoudit. Jak víš, vlasy jsou běh na dlouhou trať. Když si to uvědomím zpětně, tak v únoru jsem měla pocit, že se vlasy jakž takž stabilizovaly, i když žádný zázrak. Na PRP jsem byla v červnu a červenci loni, takže by se dalo říci, že to nějaký lehký efekt mohlo mít. Ale teď, během května a června, se mi vlasy neuvěřitelně zhoršily, padají mi naprosto hrozně, takže zase zkouším všechno možné, včetně PRP. Obávám se ale, že nic jiného, než paruka, mě do čtrnácti dnů nečeká. A to mám AGA, ne areatu.
Bohužel jsem se dívala, paruky mají příliš husté, jsou jako čepice a vypadám v tom jako v helmě. Fakt jsem ze všeho zoufalá a jsem v kolečku: mám stres, že mi padají vlasy a vlasy padají, protože mám stres. A do toho bych měla normálně fungovat. Moc mi to nejde...
aneli123
Tressty a zkoušela jsi tupé?Je to daleko přirozenější.Koukni na Vlasy-in
Tressty
Já i něco takového doma mám, ale je to stejný problém, moje vlastní vlasy jsou jemné, takové polochmýří, ale vlasy na tupé jsou celkem dráty, takže to ke mně nějak moc nejde.
Momentálně jsem nasadila spousty vitamínů a do toho Neocapil /ten se bohužel přestal dovážet, takže ho střídám s novým produktem se stejnou účinnou složkou Minorgou/ a zkusím znovu obnovit aspoň částečně moje vlasy. Řekla jsem si, že výsledky by měly být vidět až tak za 4 měsíce, tak do září nebudu nic dělat, pokusím se to neřešit, brát vitamíny a Minorgu a uvidíme. Padání vlasů se teď snad zpomalilo, tak se budu modlit, no..
aneli123
Tressty, napiš jaký máš nový přípravek? Já dávám minoxidil pěnu a zdá se mi to lepší.Nyju teď vlasy tuhým šamponem a jsou trochu pevnější.
Tressty
Já jsem používala Neocapil, který byl běžně dostupný v lékárně, ale přestali ho dovážet a místo toho se na trhu objevila Minorga. Nemá žádné recenze, tak nevím, ale prostě jsem to teď společně s Neocapilem nasadila a pak na to asi přejdu. Nebo na pěnu, jak píšeš ty, ale ta u nás na trhu, tuším, není? Asi bych si jí musela obstarat z Anglie, nebo odkud. Ráda to udělám, když budu mít pocit, že to za to stojí. Ale moc o tom nevím. Jestli píšeš, že máš pocit, že ti funguje, tak bych do toho taky zkusila jít.
aneli123
Tressty ta Minorga je jen 2% a pěna 5%. Objednáš ji přes Minoxidil.prodejce.cz ale je to dost drahý.Napiš mi SZ
Tressty
SZ poslana.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Regenera Activa - klinika Mediestetik

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020