Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tetování vlasů headstyle

Autor Tetování vlasů headstyle
andreamila
Androidon
Tohle právě je ta nejvěší nevýhoda tetování vlasů, že se musí každé dva roky obnovovat. Jinak ale musím říct, že čerstvě vytetované vlasy vypadají výborně, viděl jsme to už na vlastní oči.


každé tie dva roky sa tam platí rovnaká cena, že? tam asi nie je nijaká zľava alebo niečo také.
basty
Veď to záleží od toho kde by si si to chcela dať robiť
Kikos
Zdravím pánové koukám nějaká dlouhá odmlka, prosím zda se najde někdo kdo absolvoval a může opět informovat jaký je stav díky moc.
Afro
Ahoj Kluci, tak je to bez jednoho dne přesně 2 roky, co jsem naposledy něco napsal do tohoto vlákna a koukám, že nejsem sám. A že toho psaní z mé strany teda bylo hodně. Ono, když řešíte nějaký problém, který vás roky trápí a podaří se vám najít řešení, jednoduše to člověk pustí z hlavy a snaží se žít a sám za sebe můžu napsat, že jsem dnes nesmírně spokojený. Minulý rok po 12 letech nádherná dovolená u moře, potápění, blbnutí s dětmi... prostě paráda, bez toho, abych se bál namočit kebuli, nebo že mi do těch pár chlupů na hlavě foukne vítr. Tak se tu nezlobte za ten drobný postřeh z mého života, zajímalo mě, jak se to tu celé vyvíjí, no a znáte mě, se 2 řádky bych se jen tak nespokojil. Držte se
Kikos
To Afro : Takže po 2 letech jak vidím maximální spokojenost, to jsem rád a od srdce to přeji, je až s podivem jaké prožíváme podobné pocity. Já bohužel ve svém trápení došel až sem do bodu, kdy se už asi rok chystám zavolat do Olomouce, ale chybí mi odvaha. Na druhé straně to trápení pořád se hlídat a bát se do vody nebo se špatně pohnout to je prostě depresivní a omezující pohodlný život, no nic sesbírám odvahu a šup do Olomouce a bezstarostnému dalšímu žití alespoň v to doufám.
Afro
To Kikos: já Ti rozumím a přesně vím, co prožíváš, od prvního telefonu s panem Suchánkem mi to trvalo necelý rok, než jsem se k němu doopravdy rozjel a nelituji absolutně ničeho. A to jsem se neskutečně bál po těch neblahých zkušenostech s transplantacemi. Máme v sobě zakódovanou jakousi nedůvěru a to ke všemu, bohužel je to tak.... Každopádně najít tu odvahu budeš muset stejně sám, takže budu držet pěsti a doufám, že se tu třeba jednou od Tebe dočtu přesně o těch opačných pocitech, než píšeš teď. Drž se chlape.
Richard
Afro
Ahoj Kluci, tak je to bez jednoho dne přesně 2 roky, co jsem naposledy něco napsal do tohoto vlákna a koukám, že nejsem sám. A že toho psaní z mé strany teda bylo hodně. Ono, když řešíte nějaký problém, který vás roky trápí a podaří se vám najít řešení, jednoduše to člověk pustí z hlavy a snaží se žít a sám za sebe můžu napsat, že jsem dnes nesmírně spokojený.


Všude se uvádí, že během dvou let tetování vlasů vybledne a je nutno ho obnovit. Ty nemusíš na obnovení tetování?
Afro
Ahoj Richarde. Jestli si četl nějaké mé původní příspěvky, tak určitě víš, že jsem před lety podstoupil 3 transplantace vlasů, každou další s vidinou toho, že to bude vypadat lépe a lépe, když jsem zaznamenal, že stávající porost řídne. Ale já se mýlil. Když Ti postupně, třeba i pomalu padají vlasy a já netušil, jestli se to zastaví a jak velký bude konečný rozsah, což bych vlastně nevěděl ani dnes, žil bych jen neustálým doplňováním vlasů, nehledě na to, že dárcovská oblast není bezedná a prostě když Ti ty vlasy přestanou růst a zůstanou Ti na hlavě jen ty transplantované, které jsou navíc silnější, nevypadá to hezky. A v mém případě mi zůstaly v koutech trčet "dráty", no a co teď s tím? Proč to píšu. Kdybych v tom pokračoval, když si spočítám, kolik by mě to stálo peněz, nehledě na to, jak jsem už jednou říkal, dárcovská oblast není bezedná, potom půl roku čekáš, než něco povyroste, chvíli se to hojí, tak mi můžeš věřit, že udělat si výlet jednou za rok, nebo za dva na "masáž" temene hlavy mi vůbec, ale vůbec nevadí. Naopak, beru to jako výlet, sedím na křesle a nechám o sebe pečovat. Co se týká peněz, jsem nekuřák, takže mě to stojí jako silného kuřáka na 3 měsíce cigarety A co se týká hojení, 2. - 3. den zmizí mírné zarudnutí a 10 dní, než si zase můžu oholit kebuli a výsledek okamžitý Já jsem to takhle napsal z toho důvodu, že to mám s čím porovnávat, protože člověk, který takové srovnání nemá si může říct, jeeeee to bude otrava tam jednou za čas jet, ale vratil jsem se s dobrým pocitem a nadšený. Konec konců, vem si ženy, chodí pravidelně třeba na nehty, nebo ke kadeřnici a jak dlouho jim to vydrží? Tak dlouho, než ji vezmeš do bazénu, nebo do ložnice a tam ji rozcucháš takže ve finále jsme na tom mnohem lépe. Doufám, že se místní holky neurazí, byl to jen žert a takové odlehčení na závěr. Tak se měj pěkně.
Afro
Jo a Richarde, ještě jsem zapomněl k tomu dotazu ohledně vyblednutí. Můj kamarád mi teď naposledy říkal, proč tam vlastně jedu? Že to není vůbec potřeba i moje paní mi to doma povídala a to mám za sebou z minulého léta intenzivní slunnou dovolenou, občas jsem nosil klobouk kvůli úžehu, hlavně přes poledne, ale i tu hlavu jsem chtěl opálit a vše je v pohodě. Navíc kolik mi tady toho sluníčka v našich končinách máme? Teď přes zimu skoro žádné a já stejně v zimě nosím čepici, každopádně teď už se těším opět na jaro
Kikos
To Afro : Dodáváš mi stále více odvahy díky
Afro
Ahoj Kikos, mně určitě neděkuj, když tu odvahu najdeš, nejspíš poděkuješ jen a jen sám sobě. Já měl podporu ve své ženě, nejspíš už se nechtěla dívat ani ne tak na mou hlavu, ale ten utrápený výraz v mé tvaři a celkově zlomeného chlapa. Divím se, že to se mnou vydržela tak dlouho a neodešla? Řekla mi, ať zavolám, že za zeptání nic nedám a když jsem měl domluvený termín, pořád jsem si nechával zadní vrátka a ptal se pana Suchánka, jestli by se nezlobil, když bych to třeba den předem zrušil? No a ten večer před cestou jsme to oholili, v ten moment už jsem byl přesvědčený, že musím jet. Do zrcadla jsem se ani nepodíval, nebudu lhát, byla to bezesná noc, ale nějak jsem uvnitř cítil, že se blíží konec trápení.... Ráno nasadil kšiltovku a bylo to
Kikos
No já asi v dubnu na to vlítnu ať jsem na léto fešák
Afro
To Kikos: tak určitě dej potom vědět, jak jsi spokojený? Samotného mě to bude zajímat. Když jsem tady hledal řešení svých problémů, upřímně mi překážel i ten samotný název tohoto vlákna, tetování vlasů... kdo stojí o nějaké tetování na hlavě, že? Já mám vlastní tetování i na těle, takže pro tetování hlavy jsem si vlastně mohl dojít tam, kde mi dělali i to na tom těle? Vlastně do jakéhokoliv tetovacího salonu, když se bavíme o tetování, no je to tak? Jenže realita je úplně jiná, tím nechci degradovat práci tetovacích salonů, pracují tam skvělí umělci, kteří umí kouzlit s obrázky na lidském těle a své práci rozumí. Ale my hledáme uplně něco jiného, jiný typ umění, řekl bych spíše know-how, nebo dokonce "technologii", lajcky řečeno způsob, který dokáže replikovat organický pigment vlasových folikul, které ten samý pigment za normálních okolností normálně tvoří a probarvují samotný vlas, pokud tedy má člověk štěstí. Žádné inkousty s příměsí kovů apod. V zahraniční k tomu přistupují pro mě mnohem více líbivým stylem, nejsou to tetovací salony, ale kliniky, nejedete tam na tetování hlavy, ale SMP techniku nebo Hair follicles replication (restoration). Vím, že mě tu někdo napadne jen kvůli názvosloví, ale opět to píšu jen z toho důvodu, jak mi i tento rádoby detail dlouho mával s důvěrou, než jsem se definitivně rozhodnul... Koneckonců těch borců, co tu je v různých fórech, Ti přece také jezdí na kliniky, kde jim transplantují vlasové folikuly a ne do nějakých "provozoven", kde jim nastřelí vlasy jako trhací nýty
Speed
Speed
Speed
Čau kluci,
jak zde výš napsal Afro tak i já po vyřešení problémů s plešatostí jsem se přestal zajímat o tuhle diskuzi a začala úplně nová etapa mého života, za kterou jsem již zde poděkoval panu Suchánkovi. Tetování i po čtyrech letech vypadá čím dál líp a opravdu se nic na mé hlavě nerozpilo a nedošlo k žádné deformaci kresby. Je pravdou, že dodržuji doporučení pana Suchánka na každoroční korekci a vždy se k němu do Olomouce těším. Výsledek stojí za to a ještě u toho perfektně pokecáme. Lidem, kteří se nechtějí smířit s lesklou hlavou a podkovou mikropigmentaci vřele doporučuji. Zdar chlapi
Kikos
Zdar borci obzvláště zdravím Afra který mi dodal odvahu k tomu, že ve čtvrtek valím k panu Suchánkovi. Mám sice bobky ze středečního stříhání vlasů, ale jsem rozhodnutý a jdu do toho. Snad budu spokojený a vše klapne na jedničku, pak podám info - držte mi pěsti.
Kikos
Tak průběžné info,první etapa je za mnou, zatím velká spokojenost a neuvěřitelná úleva, pan Suchánek velkej borec a profík, za 7 dnů jdu na první korekci,pak podám info dál, bude li mít někdo jakékoli dotazy rád zodpovím zatím zdareček.
Shaman
Kikos
bude li mít někdo jakékoli dotazy rád zodpovím zatím zdareček.

Kolik je těch etap? Cena? Délka "zákroku"? Foto?
Kikos
Etapy jsou doporučeny 3,já osobně určitě dám všechny, cena je uvedena na webu mikro-pigmentace Olomouc, délka zákroku toť otázka, já tam seděl 8,5 hodiny, ale spíše kvůli tomu, že pan Suchánek je precizní a projížděl místa 3-4 aby to vypadalo. Fotky klidně dodám až bude trocha víc času.
freeman
Ahoj kluci, zvazuji, ze bych sel k panu Suchankovi na zakrok, ale rad bych se s nekym setkal, kdo uz to ma za sebou, abych se podival, jak to vypada v realite. Byl by nekdo ochoten se pro tento ucel sejit v Praze? Byl bych moc vdecny. A samozrejme pivo/kafe je na me. Diky
Kikos
Čau kluci právě jsem se vrátil z druhé návštěvy tedy první korekce, doba cca 6-7 hodin zákroku, vypadá velmi slušně za 10 dní jdu na poslední korekci. Jinak Fremannovi shodou okolností budu v neděli v Praglu na letišti, čas ještě nevím, ale asi k večeru pokud budeš chtít nemám s tím problém.
Afro
Ahoj Kikos, tak koukám, že ses nakonec překonal a našel tu odvahu, to je dobře, takže Ti přeju ať se v životě daří a vše vychází podle představ. Určitě z Tebe spadl neskutečný balvan pro jiného jinak banálních starostí. Drž se.... no a pro Freemana, já jsem mimopražský, ale jestli se sejdeš s Kikosem, věř mi, bude mít úplně to samé, co já, protože oba jezdíme k panu Suchánkovi a jestli se kluci sejdete, dejte sem potom nějaký příspěvěk z toho setkání a jak ses rozhodnul?
Kikos
Ahoj Afrouši jojo překonal, nejhorší bylo se ostříhat na tak krátko, ale pak už jen úleva jak říkáš, jsem po první korekci a už to vypadá velmi slušně, po další korekci už to bude asi super bez chybičky, už aby to bylo, ať můžu konečně plavat a na sluníčko to mi moc chybí. Díky moc za podporu bez tebe bych se asi ještě ukecával . Pan Suchánek pozdravuje Až to dotlačím do finále napíšu jak to šlo měj se super, ještě jednou díky a "FREE" život víš jak to myslím.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Tetování vlasů headstyle

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018