Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Transplantace střevní mikroflóry

Autor Transplantace střevní mikroflóry
Lysohlávka
Má někdo zkušenost s transplantací střevní mikroflóry při alopecia areata? Prý to na tuhle autoimunitní chorobu zabírá.
goldhelen
O této metodě jsem slyšela, je vhodná při autoimuntních onemocnění...dělá se ve Fakultních nemocnicích, nebo alespoň dříve... na vlasy má taky vliv....
Richard
Transplantace střevní mikroflóry dokáže vyléčit autoiminitní choroby jako roztroušená skleróza, revmatoidní artritida nebo Crohnova choroba, takže teoreticky by měla účinkovat i na autoimunitní choroby spojené s vlasy (alopecia areata nebo totalis). Dokonce se dělají pokusy s léčbou rakoviny pomocí transplantace střevní mikroflóry. Metoda využívá skutečnost, že 90 procent imunity sídlí ve střevech, takže pokud se zákrok povede, příjemce získá dárcovu imunitu. Koho to zajímá, tak na internetu je o této metodě velmi mnoho informací (hlavně v angličtině).
twisp01
Dalsi debilita jako piti chcanku
goldhelen
No ale dělalo se to i v nemocnicích... jaká debilita.....ach jo.
Pavlíček
Tato metoda má prý největší úspěchy v léčbě alopecia areata a alopecia totalis. V zahraničí je docela rozšířená, ale tady v Česku se lidi nových věcí bojí, stačí si přečíst hloupý příspěvek, co tady napsal kolega twips01.
twisp01
Pavlíček muzske vypadavani vlasu neni autoimunitni ale hormonalni, takze vliv 0. transplantace mikroflory slysim prvne a minimalne ten nazev je bizarni. mate verohodny zdroj? zadny, ze "americti vedci zjistili ...."
Richard
twisp01
transplantace mikroflory slysim prvne


Pokud tento termín slyšíš poprvé, tak to je chyba tvé neznalosti. Transplantace střevní mikroflóry se provádí mimo jiné běžně i v českých nemocnicích a v poslední době je celosvětově velmi využívána v léčbě mnoha chorob.
Maty24
Richard
Jak jsi ty vyhrál boj s AGA?
majerka
goldhelen
ale dělalo se to i v nemocnicích


Ano, v nemocnicích se TSM dělá, ale ne kvůli vlasům. Pokud chce někdo zahustit vlasy, tak si musí transplantaci střevní mikroflóry udělat doma v koupelně.
Majkha
Tak jsem včera podstoupila transplantaci střevní mikroflóry. Dárkyně má mimořádně husté vlasy, tak třeba se to na mém porostu projeví. V zahraničí si to lidé v souvislosti s padáním vlasů hodně chválí.
Tong
Ano, v zahraničí se transplantace střevní mikroflory proti padání vlasů zkouší a výsledky jsou občas ohromující.
Apache
Tong
Ano, v zahraničí se transplantace střevní mikroflory proti padání vlasů zkouší a výsledky jsou občas ohromující.

Obávám se, že tato metoda může teoreticky zafungovat pouze v případech, kdy je vypadávání vlasů způsobeno autoimunitní poruchou. U klasické androgenní alopecie, která je podmíněna geneticky, ale už ne.
LentilkaR
Dobrý den,
hledám zdravého dárce střevní mikroflóry... Nechci to samozřejmě zadarmo, na odměně se domluvíme. Prosím pomozte...
jana654
Dobrý den, nabízím svou střevní mikrofloru, s transplantacemi mám zkušenosti, mám velmi husté vlasy. Kontakt 774365082
Tenka40
Měla jsem typicky mužskou pleš, zbývalo mi jen pár vlasů po stranách a na vršku hlavy jsem neměla skoro nic, jen prá tenkých řídkých vlásků, které nebyly ani viditelné. Transplantace střevní mikroflóry mi pomohla ze všeho nejvíc. Zkoušela jsem před tím různé diety, ale efekt byl celkem slabý, teprve až TSM mi dost rychlým způsobem vlasy úplně uzdravila. Zákrok jsem podstoupila v nemocnici díky malému podvodu, kdy jsem si nechala jako důvod transplantace od doktora napsta diagnozu Clostridium difficile. Bet diagnozy Clostridium difficile vám transplantaci v žádné nemocnici neprovedou a v domácích podmínkách bych to rozhodně neriskovala. Pokud máte známého doktora, tak mu kupte flašku kvalitního koňaku a řekněte mu, ať Vám napíše doporučení do nemocnice na TSM, určitě se to vyplatí. Dnes mám kársné husté vlasy.
Darča
Vis po tom vsem co tu ctu a vlastnich zkusenostech zacinam mit pocit, ze si tu lidi delaji blazny a vlasy maji.....nikdo neukaye fotkz bez obliceje....nepopise vse presne a tak. Prestavam uz tomu vsemu verit.....
Tenka40
Darčo, proč mě hned urážíš a navážíš se do mě? Fotky sem samozřejmě dát můžu, pokud je chceš vidět. Tady je fotka před TSM.

psed_TSM.jpg
psed_TSM.jpg
Tenka40
A tohle je fotka focená za rok po TSM.

rok_po_TSM.jpg
rok_po_TSM.jpg
Majkha
Tenka40, dle fotek orpavdu výrazné zlepšení. Ale myslím, že bys ještě potřebovala trochu zahustit, ale třeba Ti to zhoustne ještě časem samo. Dej sem ještě další fotku třeba za další rok.
Darča
Já jsem tě neurážela, nevím, proč to tak chápeš. Jinak pokrok, teda bomba. moc ti to předu. Super
Rabu
Majkha
Dárkyně má mimořádně husté vlasy, tak třeba se to na mém porostu projeví.


Důležitější nežhustota vlasů dárkyně je, jakým způsobem se stravuje, zda neužívá nějaké léky atd. O to je potřeba se zajímat.
Darča
RABU, TY S TÍM MÁŠ ZKUŠENOSTI? pŘECI SI NEMŮŽEŠ POROUČET, JAKÝ BY MĚL BÝT DÁRCE.
Darča
A neporadi nekdo do jake nemocnice? A prý v České republice si musíte najít vlastního dárce, to nevím, kde bych ho sehnala....nemocnice mě napadla spíše než domácí prostředí, protože mám problémy s klystýry, nedostanu do sebe více jak 0,5 l, rekord byl litr , ale udržím to tak 2 minuty....((((
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Transplantace střevní mikroflóry

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018