Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zvýšené vypadávání vlasů - Alkohol

Autor Zvýšené vypadávání vlasů - Alkohol
Tom123
Ahoj, je mi 21 let a cca 3 roky na sobě pozoruji řídnutí vlasů. Měl bych otázky, jestli víte, zda-li má na řídnutí vlasů vliv každodenní pití alkoholu (průměrně 4 piva denně).
Majkha
Tvůj těžký alkohlizmus má vliv především na játra a slinivku. Měl by podstoupit protialkoholní léčbu. Na vlasy má podle některých teorií alkoholizmus pozitivní vliv, stačí se podívat třeba na bezdomovce, kteří nejsou nikdy holohlaví. Nebo snad, viděl někdy někdo bezdomovce, který by neměl husté vlasy?
Tom123
Aha, takže by bylo rozumné to navýšit... zkusim jestli to pujde třeba na 6 kousků denně
Apache
Majkha
Na vlasy má podle některých teorií alkoholizmus pozitivní vliv, stačí se podívat třeba na bezdomovce, kteří nejsou nikdy holohlaví. Nebo snad, viděl někdy někdo bezdomovce, který by neměl husté vlasy?

Tak to je dobrá hovadina. Já bezdomáče s řídkýma vlasama nebo přímo pleší viděl. V každý knajpě najdeš alkáče s vlasama i s pleškou. Alkohol vlasům ani ničemu jinýmu rozhodně neprospívá.
chuan145
tak konečně nový lék proti plešatění, musíš se stát bezdomovcem a chlastat první ligu.
Shaman

No s temi bezdomovci to je nasledovne. Vetsina z nich zacala chlastat extraligu okolo 20. roku a tim padem si neudrzeli zamestnani, pokud nejake meli. Zamestnani = vice ci mene stresove situace, brzke vstavani, fyzicka vycerpanost, psychicka vycerpanost, atd. Takhle se tedy ti lide dostali na ulici. Vetsinou jsou to psychicky slabi lide co nemaji pevnou vuli. Nebo maji psychicke problemy, a jini jsou zas líní a ten zivot jim vyhovuje. Idealni den pro ne je, pokud žahnou "dvojku bílého v PETce" a ubali si cigara. Take muzou spat cele dny a nic jim nebude chybet. Spanek ma pozitivni ucinky na vlasy a celkove regeneraci organismu.
Miloš258
Podle mě za to můžou geny
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Zvýšené vypadávání vlasů - Alkohol

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018