Jaro Slávik po transplantaci vlasů na Slovenské klinice - Diskuze Více vlasů.cz

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Jaro Slávik po transplantaci vlasů na Slovenské klinice

Autor Jaro Slávik po transplantaci vlasů na Slovenské klinice
Alan70
Jaro Slávik po transplantaci vlasů na Slovenské klinice. Otázkou je, proč si nenechal osadit i ty kouty, nebylo z čeho brát ? Informuje o tom dnešní Blesk.

před a po
před a po
iwos
Todle mě fakt nadzvedlo. Je šílený jaký podrazy se dělaj k nalákání lidí na transku. To co je na horní fotce vpravo není výsledek transky!!! Slávik neměl celý vrch hlavy holý. Von měl vpředu kouty a vzadu kolečko. A mezi koutama a kolečkem měl a má svoje původní vlasy. Ale poslední roky si holil celou hlavu na plech. A protože má světle šedý vlasy tak na tý světlý kůži nebyly vidět.
Slávik byl na transce v půlce května. Teď je začátek srpna a ty vlasy z transky teprve začínaj rašit. První dva měsíce transplantovaný vlasy vůbec nerostou páč začínaj růst až čtvrt roku po transce. Není možný aby jeho transplantovaný vlasy měly už teď délku 3 cm. Ty vlasy vepředu jsou vlasy který tam měl i dřív a holil si je ale po transce si je holit přestal. Vlas vyroste za měsíc 1 cm tak to by přesně odpovídalo. Slávikovi transplantovali vlasy jenom dozadu do toho kolečka. Necelý tři měsíce po transce tam ještě žádný výsledek nemůže být. Zkusím sem nahrát jinou fotku z toho článku. Ta fotka je i na facebooku tý kliniky a ukazuje stav těsně po transce. Při pohledu zezadu je jasně vidět že mu transplantovali jenom kolečko a dopředu nešli.
Tady vidíte jak snadný je manipulovat s neznalýma lidma. Na základě těch fotek z bulváru si teď 15 miliónů Slováků a Čechů myslí že Jaro Slávik má skvělý výsledek transky. A vono je to tak že tam zatím žádný výsledek není. Ten bude nejdřív za půl nebo třičtvrtě roku po transce páč dřív se nedá výsledek hodnotit. Je podraz když necelý tři měsíce po transce dá klinika na facebook a do bulváru takový fotky a vydává je za výsledek transky. Počkáme si jestli nám o vánocích ukážou Slávikovy fotky zezadu páč teprve to bude konečný výsledek.
iwos
Fotka
iwos
Fotka
iwos
Ještě jeden pokus nahrát tu fotku.

Slgvik.jpg
Slgvik.jpg
iwos
Super. Konečně se to nahrálo.
Tady je ten Slávik těsně po transce. Foto je vokopčený z facebooku tý kliniky kde mu transku dělali. Je jasně vidět že mu transplantovali jenom do kolečka. Takže na tý první fotce co je na týdle stránce nemůžou bejt ty vlasy vepředu transplantovaný. Jsou to prostě původní vlasy který tam měl ale dřív si je holil na plech.
Lebkoun
Teplej Jaro Slávik, co hrál v gay pornofilmech, měl vždycky vlasů poměrně hodně, takže drobná transplantace mu pouze přesunula pár vlasů ze zadní části do kolečka. Skutečná pleš ale nejde spravit transplantací. Jaro Slávik si pouze přestal holit hlavu dohola, aby mohl dělat za prachy reklamu té klinice. Přestal si holit vlasy, to je ten hlavní rozdíl.
Metas
Tak to je kokot potom
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Jaro Slávik po transplantaci vlasů na Slovenské klinice

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024