Plazmaterapie a její vliv na růst vlasů - Diskuze Více vlasů.cz

Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Plazmaterapie a její vliv na růst vlasů

Autor Plazmaterapie a její vliv na růst vlasů
Monan
Vypadáváním vlasů trpím zhruba 3 roky, z původně dlouhých hustých vlasů zbylo zničehonic velmi málo. Zejména v přední linii. Z lékařského hlediska se příčina pochopitelně nenašla - hormony údajně v pořádku, štítka taky, alergie taktéž. Možná mohl být na počátku obrovský stres (připouštím), možná ale taky ne, protože v rodině bych samozřejmě někoho s podobným vlasovým "vývojem" našla...Smířit se s tím nehodlám, nicméně klasická léčba nezabrala - minoxidil - 5ti procentní, Alpicort - oba druhy, vitamíny všeho druhu - Biosil, Piimax a další, aminokyseliny, Lopuchový výluh od Naděje, aminexily - např. Vichy, dále: Eucapil, Biohar, kofeinové věci - Alpecin apod., také Bioaquanol U a H, nově Olivový olej zn. Aphrodite z Kréty (obsahující Saw Palmetto). Nemohu říci, že by vše bylo úplně na nic - drobné změny byly, ovšem pouze z hlediska padání (u mě Biosil, aminokyseliny, ale pouze po dobu užívání, a možná i olej se Saw Palmettem není zlý). Nic z toho však nezpůsobilo, že by tam, kde se objevily výrazné lisiny, vlasy dorostly. V současné době se objevují různé nové metody a mě zajímá, jaké jsou Vaše zkušenosti s plazmaterapií a kolik sezení jste museli absolvovat, než jste viděli nějaké výsledky (pokud jste je tedy vůbec zaznamenali)? Příp. jaký typ plazmy (PRP, TrayLife...či jiné) jste absolvovali? Díky za zkušenosti.
Monan
To jste opravdu nikdo nezkoušel dlouhodobě plazmu?
Richard
Pokud vím, tak plazmaterapie na vlasy ještě nkdy nikomu nepomohla, všichni jen litovali, že přišli o peníze.
Monan
Nezajímá mne nic jiného než přímé zkušenosti uživatelů, nejlépe toho, kdo vyzkoušel alespoň 3-5 či více aplikací plazmaterapie...

Prosím počet aplikací, typ plazmaterapie (PRP, TrayLIFE...apod.) a výsledky, zkušenosti. Uveďte prosím také onemocnění, kterým trpíte (androgenní alopecie, alopecie areata apod.)

Děkuji moc!
Aňa
Ahoj, plazma terapii jsem měla 5 x za sebou, prý to stačí a do roka by se to mělo zopakovat. U mě bohužel se výsledek nedostavil. Mám androgenní alopecii.
Vlásečnice

Na netu jsem poznala dvě paní, co plazmaterapii zkusily a vůbec jim to s vlasy nepomohlo. Nevěřím těmto technickým zázrakům. Podle mého názoru je to jen vyhazován peněz. Kdyby taková metoda skutečně fungovala, tak by její popularita byla obrovská.
Aňa
Koukám, Vlásečnice, že moc žádné léčbě nevěříš, přijde mi, že máš ke všem léčbám negativní přístup. Je to ze zkušeností tvých? Pokud máš už vlasy v pohodě a sama sis přišla za nějakou dobu co funguje tak se s námi poděl my co stále tápem, zkoušíme, ale chceme věřit, protože by to jinak bylo v háji. Do paruky se mi fakt nechce a to už nejsem nejmladší, ale chci být zase sebevědomá jako dříve.
Monan
Ahoj,

jsem autorkou této diskuse, vracím se k tématu s odstupem času a sděluji své výsledky. Bohužel...Taky jsem hrozně moc chtěla věřit, že tato procedura k něčemu je a stále ještě chci mít nějakou naději, že něco funguje, ALE...plazma to určitě není.

Plazmaterapii jsem podstoupila, dle doporučení, 3x, byla to PRP plazma, v měsíčních intervalech. Nedělo se vůbec nic, už je to téměř rok. Když jsem po druhé aplikaci lékaři namítala, že nevidím jediný vlas navíc a že studie na internetu hovoří víceméně jasně (že je to bez efektu), tak se dušoval, že to není pravda a výsledky budou...No, co by člověka nepřesvědčoval, když může mít 15.000,-Kč, že? Bohužel zdravotnictví je dnes velký byznys...Plazma nefunguje. Má diagnoza je - androgenní alopecie.
Vlásečnice

Aňa
Koukám, Vlásečnice, že moc žádné léčbě nevěříš, přijde mi, že máš ke všem léčbám negativní přístup.


Já pouze nevěřím podvodníkům. Ze své zkušenosti a ze zkušenosti žen, které jsem poznala na internetu, mohu se stoprocentní jistotou říct, že žádné technické nebo chemické "zázraky" nefungují, žádné lasery, plazmy, kmenové buňky, vodičky, mastičky, hormonální přípravky proti padání vlasů nepomáhají. Pomáhají jen přírodní léčebné metody, jako strava, dárcovská urinoterapie, bylinky atd.
Richard
Plazmaterapie vlasy nikomu neuzdraví, tomu nevěřím. Hodně lidí si v internetových diskuzích stěžuje, že vyhodili hromady peněz a žádné vlasy jim nenarostly.
Investman
No, málem jsem se do toho taky nechal ukecat, ale asi se na to vykašlu, když čtu ty špatný zkušenosti.

Radši si prachy hodim bokem na transku.
Aňa
Ahoj všichni, tak asi patřím k těm co se nechala přesvědčit k léčbě aplikaci kmenovými buňkami, a mám už zaplaceno 5 ošetření. Musím doufat, že to trochu k něčemu bude.
Richard
Aňa
Ahoj všichni, tak asi patřím k těm co se nechala přesvědčit k léčbě aplikaci kmenovými buňkami, a mám už zaplaceno 5 ošetření.


Právě jsi vyhodila peníze. Smiř se s tím, že Ti nevyroste ani vlas navíc, protože ve skutečnosti současná věda neumí využít kmenové buňky v léčbě alopecie. Jenže naivní lidi rádi slyší na kmenové buňky, plazmatetapie, nanotechnologie, genová analýza, technologie pocházející z NASA výzkumu atd. atd.
Aňa
Fakt dík za povzbuzení, to jsem tak asi potřebovala.
katstef
Jestli mluvite anglicky najdete....
pubmed/29707872
pubmed/28296142
pubmed/27152474

To se jmenuje medicína založená na důkazech !!
sylvusee
Plazmaterapie funguje dobře u ekzematiků, kterým vypadávají vlasy, ale u alopecie to je opravdu zbytečné. Mám zkušenosti z obou stran.
Lebkoun
Znám pár lidí, co zkusili zázrak plazmaterapie, ale všichni říkají, že je to podvod, protože jim to vůbec nepomohlo. Jen vyhodili spoustu peněz.
Nastavajiciplesoun
Je to dobrý no hojení po tranplantaci vlasů nebo když vám vlasy vypadaly kvůli nemoci. Pro nás zbytečné.
Lebkoun
Nemůžu si pomoct, ale můj názor je, že je to jen podvod, co tahá z lidí peníze.
aquila
Já jsem rozhodně spokojený, v srpnu - září 21 jsem měl tři dávky (aplikace ve Vinohradské nemocnici). K tomu pěna z finasteridu (cca 1x za tři dny, jsem línej) a je to poznat (je mi 39, řídnou vlasy).
Vlasy se míň mastí a zesílily.
tom305
aquila
Tak to ale s největší pravděpodobností dělá hlavní část toho celého ten finasteride jestli ho bereš.. asi bych si nedělal moc velké iluze, že nějakou větší část na tom sehrála ta plazmaterapie
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Plazmaterapie a její vliv na růst vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2023  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2023