Roboticka transplantace ARTAS - nazor? - Diskuze Více vlasů.cz

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Roboticka transplantace ARTAS - nazor?

Autor Roboticka transplantace ARTAS - nazor?
kolda
Ahoj,

premyslim o roboticke transplantaci pomoci pristroje ARTAS. Viz o klinice robotickatransplantace . cz

Nemate s touto klinikou nejake zkusenosti? Jsou docela drazi, ale vysledky maji docela hezke. Vytvori Vam i 3d vizualizaci vysledku.

Dekuji za rady / tipy
iwos
kolda
vysledky maji docela hezke

Ty jsi viděl jejich výsledky? A můžeš napsat kde nebo hodit link na stránky kde jsi jejich výsledky viděl? Nemyslim výsledky robotem Artas všeobecně. Myslim konkrétně výsledky tý kliniky Clinical Hair and Health v Praze Kobylisích. Na svým webu maj vod začátku co začali transky dělat, to je dva roky, furt na fotkách ty tři samý klienty. A ty fotky jsou vokopčený z webu zahraniční firmy co ty roboty prodává/pronajímá, to nejsou výsledky tý pražský kliniky.
kolda
Poslali mi fotky pred a po, ty zde nebudu davat. Na webu maji fotky od dodavatele, ty same jsou i v brozure.
iwos
kolda
Poslali mi fotky pred a po, ty zde nebudu davat. Na webu maji fotky od dodavatele, ty same jsou i v brozure


Ta pražská klinika Clinical Hair and Health dělá transky dva roky. Za tu dobu už musí mít klienty co maj definitivní výsledky. Proč si nedaj na svůj oficiální web svý vlastní výsledky? Proč s tím dělaj takový tajnosti? Dva roky se na svym webu chlubí výsledkama lidí kterejm transku dělal někdo jiný někde jinde. Dovedete si představit renomovanou kliniku na Západě která by měla na svým webu výsledky jenom tří lidí a to ještě všechno dělaný jinejma klinikama?
kolda
To opravdu netusim proc tam nemaji reference. Kazdopadne jak jsem psal vyse -> me nejake poslali. Ale take mi poslali cenu za cca 1500 FJ cca 152000 Kc. Coz je predpokladam vysoka cena za malo vlasu?
iwos
kolda
cenu za cca 1500 FJ cca 152000 Kc. Coz je predpokladam vysoka cena za malo vlasu?

To vychází kolem 100 Kč nebo 4 € za štěp. To je cena která se blíží cenový úrovni nejlepších evropských doktorů s mnohaletejma zkušenostma (dr´s Bijan Feriduni, Christian Bisanga, Jose Lorenzo, Juan Couto). Jestli si takovou cenu nasadí česká klinika s pouhejma dvěma roky existence tak to svědčí akorát vo jejich nekonečným sebevědomí. Když už bych byl vochotnej ty peníze dát tak radši těm renomovaným výše uvedeným doktorům.
Mimochodem 1500 štěpů stačí na dobrej výsledek (rozuměj dobrou hustotu) tak maximálně na zaplnění čelních koutů.
iwos
Podařilo se mi splašit výsledek jedný transky dělaný robotem Artas na tý klinice Medical Hair and Care Praha Kobylisy.

Nejdřív pochválim toho týpka jak si to nafotil. Přesně takle se maj transplantovaný vlasy fotit. Hlava zabraná zezhora a za dobrýho světla.

Výsledek se ale chválit nedá. Co vidíte vlevo před transkou? Pleš a na ní řídký vlasy. Co vidíte vpravo jako výsledek? Pleš a na ní řídký vlasy. Rozdíl je v tom že na fotce vpravo je těch řídkejch vlasů víc než na fotce vlevo. Ale furt je to tak řídký že všude pod těma transplantovanejma vlasama je vidět kůže na hlavě. Prostě další typická česká transka. Málo transplanovanejch štěpů rovná se malá hustota rovná se řídkej výsledek. Týpek píše že za to dal 160 tisíc Kč. Za ty prachy teda bída. Týpek nepíše kolik mu dali štěpů. Z těch fotek vodhaduju že tam není víc než 2000 štěpů. Podle ceníku tý kliniky (100 Kč za štěp) by to vycházelo možná na 1600 štěpů? Chtělo by to hustotu ztrojnásobit. Na tudle pleš by to na super výsledek chtělo tak 5000 štěpů. Ale to by pak na tý klinice vyšlo vokolo půl mega.

Foto jsem vokopčil z recenze na serveru Estheticon.


1405260.jpg
1405260.jpg
kolda
Dekuji za prispevek, a mate nejake doporuceni? Ja premyslim nad tureckem pres Davida, ktery tady ma vlakno.
iwos
kolda
mate nejake doporuceni?

Já tady psal svý doporučení už několikrát. Naposledy na vláknu "Která klinika je nej". Hodim sem link ať to nemusim psát furt dokola. Přečti si tam dobře ty mý komenty.
http://www.vicevlasu.cz/ktera-klinika-je-1-2379-0. html
bezkoutu
Moc nevěřím, že by robotická technika byla už na tak vysoké úrovni, že by předčila ruku zručného a zkušeného operatéra.
Lebkoun
Taky na nějaké robotické zázraky nevěřím.
HrdyPlesoun
Vždycky záleží na operatérovi, ani nejlepší přístroj neudělá za lempla dobrou práci!
Udělal jsem krátký video na Youtube na co si dát pozor při transplantaci vlasů, tak se můžeš kdyžtak podívat tady:
URL
iwos
Zkusim sem vokopčit z google.cz recenzi pacienta který byl na transce na Clinical Hair&Health:Robotická transplantace vlasů
Ke Koupališti 1790/12, Praha 8-Kobylisy
Napsat recenzi
3,5
6 recenzí
Recenze nejsou ověřené.
Řadit podle
NejrelevantnějšíNejnovějšíNejvyššíNejniž ší
Milan Pultar

Petr Smyčka
Petr Smyčka
1 recenze?5 fotek
před 2 měsíci
Přeji dobrý den všem lidem co uvažují o transplantaci u této kliniky. Na transplantaci jsem byl 8.9.2021, Neograftem a je to tedy už +-1,5roku.

Zde bych se chtěl především podělit o UPŘÍMNOU, zcela necenzurovanou recenzi a výsledky této transplantace. Nemám důvod tu mlžit a dezinformovat ostatní budoucí pacienty, zkrátka zde v bodech řeknu věci tak, jak se ve skutečnosti staly.

bonus info: Jsem pacient, který dodržel všechny pokyny a rady přesně tak, jak mi bylo řečeno.

Dávám 2/5 hvězd, protože:

?1. hvězda za personál, moc milí lidé, skvělá domluva atd.

?2. příjemné prostředí + trvání zákroku trvalo jen 4h, od 9:00 do cca 13:00

Bohužel jsem nucen dát jen 2 hvězdy a to z toho důvodu, že milí personál a prostředí není to, co je to nejdůležitější -> nebudu to protahovat, hned k věci.

1. V pooperačních pokynech co mi byly zaslány je psáno, že ?Jeden až čtyři týdny po zákroku lze očekávat vypadnutí některých transplantovaných vlasů, nikoli však štěpů. ? Musím s těžkým srdcem sdělit, že toto není pravda. Mně z 1100 implantovaných štěpů vypadalo +-okolo 40%, které už bohužel nenarostly. Takže jako oukej, mám vlasy ale teď to spíš vypadá jako, že jsem na počátku plešatění. Přidám foto.

2. Jizvy po operaci jsou okem viditelné. Zjistil jsem to když jsem měl krátké vlasy a několik lidí za den se mě na to ptali. Zase přidám foto pro důvěryhodnost.

3. Nově transplantované vlasy nemají stejnou strukturu jako vlasy ?normální?. Laicky bych řekl, že to jsou spíše takové ?drátky? než vlasy, nedá se s nimi moc manipulovat, nedrží tvar, jsou tenčí a mají malinko jinou barvu než normální vlasy. Zase přidám foto.

4. Personál je milí a příjemný, ale na úkor profesionality. Jedna věc je, že mi bylo řečeno a i na stránkách je napsáno, že vám lékař Neograftem vlasy jak odebere, tak i implantuje. Zde mám opět jinou zkušenost. Ano vlasy mi byly odebrány Neograftem, ale implantované byly ručně. Ručně v tom smyslu, že okolo mě byly +-4 sestřičky (už si nepamatuji přesné číslo), které se mezi sebou bavily o ?blbostech?, mezitím mi tam rukama/pinzetou vkládaly ?nové? vlasy a nepřipadalo mi, že by se plně soustředili na implantaci transplantovaných vlasů. Za mě asi největší mínus a možná i důvod, proč teď mám -40% štěpů, ale kdo ví.

5. Asi poslední co mě napadá je: Celkový vzhled. Za mě celkový výsledek vlasů neodpovídá ceně. Celková cena byla 110 000 Kč, přidám sem foto a sami posuďte, jestli to stojí ty peníze.

Závěr:
Toto bylo shrnutí věcí tak, jak se staly. Samozřejmě jsem ještě na spostu věcí zapomněl, takže celkový obrázek si o tom musíte udělat sami.

Nejsem nějaký fanatický ,,hejtr? který má za potřebí tady dávat negativní recenze. Jsem člověk, který jen chce varovat budoucí klienty jaká je realita. Zároveň nemám zapotřebí tady jakkoliv manipulovat nebo upravovat fotky, které jsou zde přidané. Sám jsem budoucí doktor a určitě není zde mým primárním účelem špinit jméno mých kolegů.

Můj tip: Udělejte si výlet do Turecka, tam ty vlasy stojí za to.
iwos
Ještě zkusim vokopčit foto který tam ten týpek dal:

Na fotce vlevo vidíte dárcovskou zónu. Tak to je výsledek metody kterou Clinical Hair Health označuje jako metodu bez jizev. Ve skutečnosti vidíme stovky bodových jizviček který jsou při krátkým sestřihu jasně vidět.
Na fotce vpravo vidíte rok a půl po transce výslednou hustotu transplantovanejch vlasů v koutech.


20230228_1.jpg
20230228_1.jpg
20230228.jpg
20230228.jpg
chuan145
iwos
Ještě zkusim vokopčit foto který tam ten týpek dal:

Na fotce vlevo vidíte dárcovskou zónu. Tak to je výsledek metody kterou Clinical Hair Health označuje jako metodu bez jizev. Ve skutečnosti vidíme stovky bodových jizviček který jsou při krátkým sestřihu jasně vidět.
Na fotce vpravo vidíte rok a půl po transce výslednou hustotu transplantovanejch vlasů v koutech.

Tak to je teda síla. Já jsem o tom taky uvažoval, byl jsem u nich na Trichologickým vyšetření a ta paní o tom vůbec nevěděla nic. Jen začela nabízet jejich produkty a nesmysly. Hrají si na profesionály, ale je to celý nejistý. Ještě, že jsem do toho nešel. a máš fotky těsně po transplantaci? Tohle je samozřejmě na reklamaci.
iwos
chuan145
máš fotky těsně po transplantaci?

To nejsou mý fotky a moje transka. Celou tu recenzi i s fotkama jsem zkopíroval z google.cz kam to napsal ňákej Petr Smyčka. Žádnou fotku těsně po transce tam neměl.
chuan145
Aha sorry já blbec si to nahoře nepřečetl[img]https://www.vicevlasu.cz/img/smili es/happy_tear.gif[/img] jako stejěn dělat si v Česku může jen blázen. Tady je to katastrofa, když vidím ty výsledky
iwos
Na Google se objevila recenze na transku od kliniky Clinical Hair and Health od dalšího klienta. Vokopčim to sem doslovně a bez mýho komentu.

************************************************** ********************
Recenze Clinical Hair & Health
Místní průvodce?15 recenzí?13 fotek
před měsícem
Dvě transplantace do koutů, druhá k zahuštění, v koutech rostou vlasy, ale hustota je na pohled velmi nízká (poslední odhad přežití štěpů je max 50% i s těmi co ještě nevyrostly). Podle jiných doktorů vlasy rostou ve špatném směru a úhlu, čímž působí nepřirozeně, někdo navrhuje část z nich odstranit. Vzadu mám viditelné jizvy, střih na ježka už není možný (délka vlasů min. 3mm). Několik lidí také upozornilo na od pohledu neodpovídající počet jizev (t.j. jako kdyby některé štěpy byly odebrány, ale vyhozeny třeba kvůli přeseknutí).

Za alarmující považuji některé názory hlavní asistentky, jako např. že přeseknutí štěpu ho neponičí, nebo že světově známí lékaři jsou "neschopní a dělají 2 operace za rok"... Při vstupní konzultaci mi bylo řečeno, že z operace nevznikají jizvy, nechávám veřejnosti k posouzení. Oprava tohoto stavu se zdá že bude drahá a nejistá záležitost.

Dále upozorňuji, ze klinika poskytuje slevu do eshopu za napsání recenze.


Clinical1.jpg
Clinical1.jpg
Clinical2.jpg
Clinical2.jpg
Metas
Fuu no esteze som sa zmieril s pleskou
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Roboticka transplantace ARTAS - nazor?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání community script miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024