Vlastní zkušenost s transplantací vlasů v Turecku přes ceskoturecko - Diskuze Více vlasů.cz (1)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlastní zkušenost s transplantací vlasů v Turecku přes ceskoturecko

Autor Vlastní zkušenost s transplantací vlasů v Turecku přes ceskoturecko
adam227
Dobrý den,

rád bych se podělil o osobní zkušenost s transplantací vlasů přes ceskoturecko, kterou jsem podstoupil tento týden 19.8.2020 v Istanbulu v nemocnici Memorial Bahçelievler.

Téma se budu snažit průběžně aktualizovat. Momentálně jsem velice spokojený.

Rád se také osobně mohu setkat s lidmi, co stále nad transplantací uvažují. Jsem z Prahy. Můžete mě kontaktovat na email firstadam(zavináč)seznam.cézet

Pozn. nemohu sem zatím přidávat webové stránky ani obrázky ani správně zapsanou emailovou adresu (toto budu moci až po 5-ti příspěvcích, kvůli nějaké antispamové ochraně a kvůli tomu, že zde přispívám poprvé), tak tyto materiály dodám později. Email je snad rozluštitelný, tak jak jsem ho napsal.

Adam
rudolf87
Ahoj, mozes napisat viac info, kolko stepov a cenu zakroku? Isiel si sam alebo cez spostredkovatela?
Alf
Kolik štěpů? Jak postupuje hojení?
adam227
rudolf87
Ahoj, mozes napisat viac info, kolko stepov a cenu zakroku? Isiel si sam alebo cez spostredkovatela?


Ahoj, děkuji za dotaz, aspoň tu už tak budu mít snad těch 5 příspěvků již relativně rychle, takže hned přidám fotky a další informace. Toto je zatím můj 3. příspěvek na vicevlasu.

Štěpů mi bylo bráno z dárcovské oblasti 5000. Cena zákroku se včetně letenek ubytování a převozů mezi letištěm, hotelem a nemocnicí dostala na +- 60 000Kč.

V Čr jsem si zařídil v podstatě zprostředkovatele, kdy jsem kontaktoval lidi z projektu ceskoturecko. Byl bych schopný se vypravit do Turecka i sám, ale chtěl jsem mít tady v Čr zázemí, což se ukázalo jako skvělý tah a podporu jsem měl celou dobu 100%, komunikovali jsme přes telefon i mail každý den a vše bez problémů. Napsal bych přímo odkaz na webové stránky, ale protože je toto můj 3. příspěvek tak zatím nemohu.

Zákrok jsem podstoupil 19.8.2020 v nemocnici Memorial Bahçelievler a stojí přes ceskoturecko (včetně převozů mezi letištěm, hotelem a nemocnicí) 1850 EUR. K tomu je ještě potřeba zařídit ty letenky.

Teď jsem ve fázi "lámání se" a vypadávání částí transplantovaných vlasů, což by měl být předpokládaný průběh kvůli horšímu přenosu kyslíku. Uvidím tedy, jak to teď bude růst.
adam227
Alf
Kolik štěpů? Jak postupuje hojení?

Dobrý den,

štěpů jsem měl 5000. Hojení pokožky mám řekl bych velice rychlé. Dnes je to 20 dní od transplantace a při doteku cítím již pouze mírné svědění jak v odběrové, tak i příjmové ploše. Skoro již není poznat, že jsem podstupoval chirurgický zákrok.

Děkuji za dotaz. Ukážu vše na fotkách hned jak sem napíšu 5. příspěvek. Toto je můj 4. příspěvek na vicevlasu a po 5. příspěvku budu moci konečně přidávat fotky, odkazy na webové stránky apod.
ČeskoTurecko

adam227
rád bych se podělil o osobní zkušenost s transplantací vlasů přes ceskoturecko


Děkujeme a velice si vážíme toho, že se s i ostatními podělíte o svou vlastní zkušenost. Věříme, že to bude pro všechny velmi přínosné. Hlavně bude skvělé sledovat Váš pokrok a růst vlasů v průběhu času.

Dovolujeme si zde sdílet náš společný rozhovor na YouTube, který jsme natočili asi 12-13 dní po Vaší transplantaci vlasů v nemocnici Memorial: https://youtu.be/Nay-pvPJ_3M

Držíme Vám palce, až to roste a také se brzy těšíme na další příspěvky o Vašem pokroku. Ještě jednou díky!

P.S.: To, že to svědí je dobré znamení. Hojí se to. Jen to musíte vydržet a neškrábat!
adam227
ČeskoTurecko
Věříme, že to bude pro všechny velmi přínosné. Hlavně bude skvělé sledovat Váš pokrok a růst vlasů v průběhu času.

Dobrý den,

tak a toto je můj 5. příspěvek na vicevlasu, takže již snad mohu sdílet fotky a další věci, které jsem zatím nemohl. Skvělé, hned to jdu vyzkoušet.

Rozhovor snad někomu taky bude také pro někoho přínosný a hlavně ty další rozhovory co snad budou následovat, omlouvám se tam akorát jakožto level beginner/0 za nervozitu.

Také ještě jednou děkuji.
adam227
Zdravím,

takže přikládám konečně pár fotek.


Stav ped transplantac
Stav ped transplantac
Den po transplantaci - odbrov oblast
Den po transplantaci - odbrov oblast
Den po transplantaci - pjmov oblast i s bonuovm otokem ela, kter zmizel ji nsledujc den
Den po transplantaci - pjmov oblast i s bonuovm otokem ela, kter zmizel ji nsledujc den
adam227
Další fotky:

12 dn po transplantaci 1
12 dn po transplantaci 1
12 dn po transplantaci 2
12 dn po transplantaci 2
12 dn po transplantaci 3
12 dn po transplantaci 3
adam227
Dobrý den všem,

jenom bych zde chtěl napsat, že brzy toto vlákno zase aktualizuji. Přibudou nové fotky.
adam227
Dobrý den,

trochu byl růst nových vlasů pomalejší než jsem předpokládal, ale tady mám stav focený včera když byly vlasy vlhké a bylo dobré světlo. Když jsou horší světelné podmínky, tak jde stále vidět, že bych potřeboval ještě lepší hustotu, ale to se snad ještě zlepší za pár měsíců


vlhkj_vlasy_po_trans.jpg
vlhkj_vlasy_po_trans.jpg
Brandon Coutu
Ahoj, chytlo se ti to rychle...Jak dlouho uz beres fin, jestli beres?
adam227
Brandon Coutu
Jak dlouho uz beres fin, jestli beres?

Finasterid jsem nikdy nezkusil a věřím že ani nezkusím, neužívám ani žádné jiné podpůrné látky. Mám pouze lichořeřišnicový šampon Klorane a šampon s olejem Tea Tree Faith in Nature, nebyl jsem ani na mezoterapii nebo jiných podpůrných procedurách.

V lednu se mi snad podaří pro ceskoturecko poskytnout další rozhovor, který zase bude na youtube.
adam227
Ahoj,

kvůli pokračující pandemické situaci se mi zatím nepodařilo natočit s ceskoturecko další rozhovor. Nicméně sem aspoň dám současný stav.

Očekávám ještě lepší hustotu, nicméně už teď mohu napsat, že to stálo za to!


srpen_2020.jpg
srpen_2020.jpg
po_7_mmsncnch_1.jpg
po_7_mmsncnch_1.jpg
po_7_mmsncnch_2.jpg
po_7_mmsncnch_2.jpg
microtst
Výsledky vypadají úžasně, škoda že nejsem ve finanční sitauci kde bych mohl o takové translaplatici přemýšlet
adam227
microtst
škoda že nejsem ve finanční sitauci kde bych mohl o takové translaplatici přemýšlet


Základ mě stál 1850 EUR (v tomto je zahrnutá transplantace a ubytování se snídaní v Turecku), dále jsem už hradil pouze letenky, využil jsem low-cost společnost Air-Serbia, letenky z Vídně do Bělehradu a z Bělehradu do Istanbulu a stejnou cestou zpátky, cena celkem cca 4500CZK. V Istanbulu po transplantaci mi Air-Serbia zrušili zpáteční lety kvůli covidové situaci a já si naštěstí zvládl zabookovat hned den nato přímý let se společností Pegasus z Istanbulu do Prahy za dalších cca 2500CZK. Celkově mě stálo vše cca 60 000CZK. Sehnal jsem ty finanční prostředky "kde se dalo", využil jsem i kontokorent.

Hodně štěstí
vlasyvhaji
Velka gratulace, vypada to suprove😉 Uzivejte cupriny😀
tomoni
vlasyvhaji
hoj,

kvůli pokračující pandemické situaci se mi zatím nepodařilo natočit s ceskoturecko další rozhovor. Nicméně sem aspoň dám současný stav.

Očekávám ještě lepší hustotu, nicméně už teď mohu napsat, že to stálo za to!


vyzera to TOP, fakt ked taketo fotky clovek vidi uz by ho aj "cuklo" na transku ist
inak by bolo dobre mozno ukazat vlasy aj za denneho svetla, niekde na slnku.
F312
Dobrý den Adame, děkuji Vám za reakci na můj email. Navštívil jsem tyto stránky jak jste doporučil a zároveň mohl vidět i fotky po transplantaci. Těší mě za Vás, že jste s výsledkem spokojený a držím palce ať ještě dosáhnete hustoty co jsi přejete.
Bohužel kvůli omezením, které se nás teď týkají se nedá osobně sejít, ale jakmile to situace dovolí a vy nebudete proti rád bych se s Vámi sešel osobně si o tom pohovořit a i se samozřejmě podívat na výsledek, který máte.
Ještě jednou děkuji za Vaši vstřícnost František
adam227
Dobrý den,

rád bych sdílel nové video s novými odpověďmi a hlavně s dobře viditelným aktuálním stavem, které jsme před pár dny s p. Hnátkem z ceskoturecko zase natočili.

https://www.youtube.com/watch?v=jRuT__TlRFY
vlasyvhaji
Super video a souhlas s tim posilováním. Ja byl do 29 vlasac jak hrom. Potom jsem se rozhodl začít pravidelně cvicit, změnil jsem stravu... jedl jsem hodne vajicka, maso, tunaky, protein.... a hoooodne rychle jsem začal ztrácet vlasy.
Ono to dává vlasne smysl. Např vejce zvysuji cholesterol.
Z cholesterolu se tvori steroidni hormony a uz to na hlavě jede pokud nemate top genetiku. Je to vice faktoru dohromady.
adam227
vlasyvhaji
tvori steroidni hormony a uz to na hlavě jede pokud nemate top genetiku. Je to vice faktoru dohromady.


Děkuji za reakci,

já v podstatě souhlasím. Myslím si, že někdo má vlasové kořínky geneticky tak citlivé na svou hormonální hladinu, že přijde o vlasy třeba mezi 20-30 lety a nemusí cvičit a ani se věnovat žádnému sportu. Přijde o ně s přirozeným nárůstem testosteronu v dospívání. Také si myslím, že dokonce cca 99% veškeré mužské populace vykazuje určité známky citlivosti vlasových kořínků na svůj testosteronový derivát, jde jen o to, že u některých je ta citlivost tak malá, že se jim nějaké prořídnutí vlasů projeví až třeba ve stáří nebo se jim za život nestihne projevit vůbec.

Když to shrnu, tak pokud má jedinec predispozičně vysoce citlivé vlasové kořínky na svou hormonální nálož, tak o vlasy přijde jenom rychleji pokud si jakýmkoli způsobem bude zvyšovat svoji testosteronovou hladinu (posilování, užívání rostlinných preparátů na podporu testosteronu, užívání anabolik - u těch to bude asi nejhorší). Pokud má jedinec geneticky málo citlivé vlasové kořínky na svou hormonální nálož, tak se může setkat jenom třeba s nepatrným výpadkem vlasového porostu za předpokladu, že bude na zvyšování svého testosteronu maximálně zacílený nebo žádným pokud bude chodit jenom cvičit a to třeba ještě jen 2-3x do týdne.
Harper66
V ceně zákroku není PRP, jako u jiných klinik nebo finasterid gel a další na podporu růstu?
ČeskoTurecko

Harper66
V ceně zákroku není PRP, jako u jiných klinik nebo finasterid gel a další na podporu růstu?


V ceně klasické FUE transplantace vlasů v nemocnici Memorial (tam kde byl pan Adam) je také PRP. Aplikace PRP, neboli krevní plazmy bohaté na destičky, je prováděna automaticky těsně po zákroku úplně na konec. Krevní plazma se získává z krve. V ceně 1850 EUR jsou také základní léky (antibiotika, prášky proti bolesti a otoku), dále chladivý gel, panthenol a šampon. Pokud lékař rozhodne také o použití Finasteridu, tak jej také předepíše, ale nedává se automaticky. Vždy záleží na zvážení lékaře a domluvě s klientem.

Jinak na estetické klinice Estetik International, kde dělají Organickou FUE transplantaci vlasů s kmenovými buňkami se PRP nedělá, protože právě ty kmenové buňky, které se získávaní z vlastního tuku, již transplantované i stávající vlasy vyživují a podporují jejich růst. V balíčku za 3000 EUR jsou opět léky a věci, co potřebujete po zákroku (antibiotika, prášky proti otoku a bolesti), šampon, polštářek atd.

Co se týče doplňků stravy a dalších přípravků podporující růst vlasů, tak vždy záleží na každém, co mu vyhovuje a funguje.

Pokud vás zajímá, co vše je v ceně jednotlivých zákroků, podívejte se zde: https://www.ceskoturecko.cz/cena-transplantace-vla su/ Ceny za transplantaci jsou včetně transferu z letiště, ubytování, konzultace, mytí vlasů atd., ale neobsahují letenku. Letenky si můžete zakoupit na internetu sám podle termínu, který preferujete nebo podle nejlepší ceny.
Honzin
Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o informace transplantace vlasu přes Českoturecko v nemocnici Memorial v Istanbulu.

Je mi 30 let a ubývání vlasů pozoruji od 20. roku. V poslední době jsem začal přemýšlet o transplantaci vlasů a dle recenzí jsem si vybral Českoturecko.

Při rozhodování mi hodně pomohlo video na youtube - rozhovor pana Adama a jeho recenze na transplantaci přes Českoturecko - po návratu a recenze odstupem pár měsíců) - Děkuji ADAME

Moc se mi líbilo, že na ceskoturecko nebylo potřeba nic platit dopředu a celou částku platíte až v nemocnici.

V podstatě celý postup byl tak, že jsem si s panem doktorem Hnátkem vyměnil cca 8 mailů, koupil letenky a za týden letěl.

V Turecku jsem byl v termínu 26-30.4. 2021 tedy během pandemie.
Přiletěl jsem 26. večer - na letišti mě vyzvedli zástupci nemocnice Memorial a odvezli mě do nemocnice na krevní testy a PCR covid test a poté na hotel Hempton by Hilton.
27.4. jsem měl volný den a tak jsem ho využil k návštěvě historického centra Istanbulu.
28.4. mě ráno vyzvedli v 8:30 a jel jsem do nemocnice na zákrok. V ten den jsem byl prý jediný - začalo to konzultací s panem dr. Kaya a o tom so si přestavuji a jakou vlasovou linii chci - doporučuji dobře rozmyslet dopředu (já si s sebou vzal fotku ze svých 20 let) - Doktor nabízel zda chci rovnou, do trojuhelníku atd.

Poté přišlo focení/holení/anastezie.
Anestezie je nejhorší část tohoto zákroku - tedy prvních 5 min. Tato část trochu bolí.
Postup zákroku asi nemusím zde popisovat. Bylo mi prý transplantováno 4500 štěpů a z nemocnice jsem odjížděl okolo 16.hodiny.

Večer to trochu začalo přicházet k sobě, ale první noc se dala zvládnout.
Další den 29.4. překvapivě žádná bolest nebyla cítit. Tedy měl jsem klid na hotelu.
30.4. mě v dopoledních hodinách vyzvedli z nemocnice a dovezli na první mytí - poté na letiště.

V tuto chvíli můžu doporučit českoturecko - Celý zákrok stál 1850eur + 50 eur za noc navíc na hotelu + 70 eur za PCR covid test na cestu zpět = 1970 eur na místě + 4000 CZK letenky přes Turkish Airlines. = cca 55000 CZK.

Pana doktora Hnátka z českoturecko . cz můžu jen doporučit - na všechny dotazy uměl velmi dobře odpovědět a vše perfektně a velmi rychle zařídil.

Děkuji
Ales79
Dobrý den, také bych se rád podělil o svoji zkušenost s transplantací vlasů přes společnost ČeskoTurecko.
Dlouho jsem se rozhodoval, zda do transplantace jít nebo ne, ale musím říct, že toho rozhodně nelituji, litoval bych spíše to, že bych nešel a své vlasy nechal úplně vypadnout.
Oslovil jsem 2 české společnosti a 3 společnosti, které se zabývají zprostředkováním transplantací v Turecku.
Je pravda, že všichni odepsali na můj požadavek, ale jediný pan Mgr. Hnátek mě nabídl, že jsi můžeme zavolat a probereme možnosti. Poté mě nabídl zúčastnit se webináře ohledně transplantace vlasů.
27.6. jsem odletěl do Istanbulu z Vídně
28.6. proběhli Covid testy a krevní testy, poté jsem měl volno a využil ho prohlídkou města
29.6. byla operace, bylo odebráno 4.500 štěpů, zákrok byl v pohodě, jen anestezie byla nepříjemná, ale jsou určitě horší věci. Pan Mgr. Hnátek mě zařídil německou překladatelku a i pan Dr. Kaya se snažil mluvit německy. Mluvili jsme o fotbale, znal české fotbalisty Baroše a Ujfalušiho ., jelikož je velký fanoušek Galatasaray. Během zákroku jsem sledoval záznam zápasu Francie - Švýcarsko.
30.6. byl den volna, večer jsem si zašel na večeři v části města, kde jsem byl ubytovaný sice s ovázanou hlavou, ale v Istanbulu to nikdo neřeší. V centrum jsem potkal několik kluků, kteří měli po transplantaci a na hotelu taktéž.
1.7. proběhla kontrola a 1. mytí, dostal jsem instrukce, jak si hlavu mýt, základní rady a manuál, jak o vlasy pečovat v následujícím období. Pak už jsem nasedl do přistaveného auta a řidič mě odvezl na letiště v asijské části Istanbulu - Sabiha Gocken International.
Celou dobu jsem byl v kontaktu s panem Mgr. Hnátkem, který mě se vším poradil. Jeho jednání bylo naprosto profesionální a měl zájem, aby vše proběhlo v pořádku. Pomohl mě i s check-in kvůli letu, vzhledem tomu, že jsem letěl úplně poprvé.

Jinak vše fungovalo naprosto na jedničku. Na to, že jsem měl zpočátku obavy jednak z cesty a ze zákroku, tak musím říct, že to byla spíš taková příjemná dovolená s bonusem.
Celkem zákrok vyšel na 1.850 EUR transplantace + 50 EUR noc navíc na hotelu + 70 EUR test. Výstupní test kvůli návratu mě udělali zdarma. Celkem jsem zaplatil 1.970,- EUR + letenky 4.000,- + nějaká útrata. Dohromady asi 60.000,- Kč.

Pokud budete mít nějaké dotazy, tak po 5 příspěvcích mohu dát mailovou adresu a rád Vám je zodpovím.
Mar7in
Ahoj chlapi,

jak dlouho u Vás trval ten samotný chirurgický zákrok?

Martin
Ales79
Ahoj zákrok trval cca 6hodin, docela to rychle uteklo.. můžeš přitom sledovat fotbal,muziku atd.
Kocianek
Ahoj,

jak vypadají tvé vlasy s odstupem dalších několika měsíců? Zahustilo se to ještě více během té doby?
adam227
Ahoj,

po 12 měsících od zákroku přidávám 3 aktuální fotky. Jak je patrno, tak hustota by mohla být lepší, ale je to úplně o něčem jiném, než to bylo před zákrokem, takže jak už jsem několikrát zmiňoval, za mě spokojenost.


IMG_20210825_1741488.jpg
IMG_20210825_1741488.jpg
IMG_20210825_1741042.jpg
IMG_20210825_1741042.jpg
IMG_20210825_1741454.jpg
IMG_20210825_1741454.jpg
. 1 . 2 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vlastní zkušenost s transplantací vlasů v Turecku přes ceskoturecko

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024